Miért jó a TC? A hőmérséklet szabályozás rejtelmei

Sajnos a Teslánál ez nem így van. Ha száraz a vatta, akkor hiába a TC beállítás. Annak dacára jön az erős csípős égett íz. Pedig működik. Ugrál a hőmérséklet SS316 huzalnál, és a beállított hőmérsékletet is érezni, hogy mikor több - kevesebb a gőz. Nem TC huzalnál fixen 50 fokot mutat a Tesla, ha TC -re van álítva. Csak azért írtam ezt, hogy bizonyítottan reagál az SS huzal ellenállás változásaira, csak a Tesla alul szabályoz, a Swag meg túlszabályoz. Érdekes módon a Tesla panaszkodik a hőmérsékletre, ha éjszaka lehűlt a levegő, a Swag még sosem írt ki olyat. A Teslánál ezért muszáj az ellenállást lezárni, A Swagnál nem is tudom, hogyan kell, de annak vagy legalább 115 TCR -t kell beírni 92 helyett, vagy legalább 250 fokra állítani, hogy valami gőzt is adjon. A Teslánál a TCR beállítás 0,00092 a Swagnál csak sima két számjegyűt lehet, pl így: 92.
A Galaxies - hez kaptam egy csomag ilyen vattát:
pro-cotton-jeancloudvape
Nem tudom, az van -e benne, ami rá van írva, de nagyon nem szereti magába szívni a glicerint. Ettől sokkal jobb a kerek kozmetikai vatta, de még a gyógyszertári steril is. Lehet, hogy kéne rendelnem valamilyen vattát mégis?

1 kedvelés