Mi a véleményetek?

Sziasztok, erről mi a véleményetek? A vásárlói véleményekben páran írják, hogy ezt használják E-cigibe, szint úgy a növényi glicerinnél is ezt írják.

6 kedvelés

Vegyed-vigyed,olcsó és nem ráz!
Teljesen rendben van,én is innen rendelek.Még élek!

5 kedvelés

Szerintem nagyon sokan innen rendelnek, en utoljara 5-5 litert vettem :slight_smile: ilyen ez a dl :slight_smile:

4 kedvelés

Nekem sosem volt vele problémám, amíg kevergettem :slight_smile: Még most is van belőle, ugyan innen szoktam a VG-t is rendelni :slight_smile:

5 kedvelés

Köszi, és simán összekeverem és fasza?

2 kedvelés

Azon kívül, hogy sosincs akciósan totál jó :rofl:

3 kedvelés

Simán összekevered,de azèrt keverés előtt ezt is használd,a pontos arányok miatt.
https://diy.vaperina.cc/liquid-vegyito/

5 kedvelés

Azért használd a VapeDIY-t,itt az oldalon. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm

2 kedvelés

Minnel nagyobb kiszerelesben veszel, annal akciosabb, ezert vettem 5-5lityit :slight_smile:

5Liter pg rám romlana :slight_smile:…17Litert alapot kéne annyiból kevernem…kb 3évig kitartana a napi 15-17ml fogyasztásom mellett :rofl:
Ha 17liter madártejről lenne szó az napok alatt elfogyna :grin:

Én is csak 1-1 üveggel vettem…Holnap elvileg hozzák.Megnézem meddig elég az 2 liter…

1 kedvelés

17L madártej…gondolom akkor nem egy kisnövésű embőr lehetsz :rofl:

Én bevállalnám 12 napra :grin: (mármint a birdmilket)

Hogy jött a 12 nap? :slight_smile:

Hasra :grin:

én pl 5l vg vettem innen pg meg 21l szoktam vagy 31l mikor mennyit igaz én 50/50 ben keverek mtl re de a vg ből több kell mindig a keverésnél​:blush::grin:vg egy darabig nem veszem​:grin:

4 kedvelés

Hol tárolod?Nem romlik meg?:thinking::thinking:Végül is ha jól számolom,akkor napi 27,3 ml pont egy évig elég​:rofl::rofl::rofl:Javítsatok ki,ha tévedek

Anyumnal a pinceben, kozel 2 evig lesz majdnem eleg :slight_smile: en dl-ben szivom, parom meg mtlben.

Nálam pl a fagyasztóban pihennek :smiley: