Floravita.webáruház

Használtok a floravita webáruházbol alapot?véleményt szeretnèk kérni.

Jó. Veheted.

1 kedvelés

Szia!
Teljes mértékben rendben van​:grinning:

3 kedvelés

Etalon vaper körökben. :+1:

1 kedvelés

Én is azt pöfékelem egy ideje, semmi gondom vele :slight_smile:

Viszont egyik csoportban az ezzel kb megegyező kérdésre jött egy ilyen komment, mit gondoltok erről?

“Nem. Mert pl a Floravita-s VG brutál édes, mivel nem szűrt.
A Floravita-s PG-nek is megvan a tipikus szaga.

Hamarabb meg is romlik. Mert marhára nem steril flakonban kapod és nem is úgy palackozzák ki a 100 literes hordóból.

Ezért is borászati bolt.

A legtöbb gyártó a pg-t és a vg-t is aktív szenen át szűri. Minimum 1x de általában 2x vagy 3x.

És laboratóriumi körülmények között palackozzák csíra mentes környezetben.

Így lesz teljes ízetlen.

És így fogod az aromák izét rendesen érezni.

És nem lesz a liquidjeid 90%-a geil lónyál :grinning:

Spórolni jó de amúgy nem”

Ez mondjuk baromság…

3 kedvelés

én is csak onnan veszem az alapot vg és pg eddig semmi bajom nem volt vele meg vagyok elégedve maga az oldallal és az alapokkal is.:blush::wink:

3 kedvelés

Igen, énis fenntartással kezeltem a fotelharcos szavait, gondoltam megkérdezlek Titeket, lehet e benne némi ráció.

Legalábbis erős túlzásnak tűnik, még ha lenne benne igazság. Nem tán valami konkurrencia keze tette be a lábát?

Ez is megeshet :man_shrugging:

2 kedvelés

Volumen….hang ember ,ha nem tetszik neki vehet máshonnan :stuck_out_tongue_winking_eye:

Az aktív szenes szűrés és a sterilitás se feltétlenül jó haverok

Nálam áll egy kb 2 éve haver által floravitas vg-vel felhúzott shortfill, egyáltalán nem romlott, pont múlthéten próbáltam :thinking: Csak nem szeretem a big mouth-ot, így nem hiszem hogy hamar el fog fogyni​:sweat_smile::rofl:

1 kedvelés

Pedig fincsi…lenne, ha nem állna a hűtőbe 1 éve. Tényleg csak a szájuk nagy.

De ez nem minősíti az alaplevet :grin:

1 kedvelés

Én év eleje óta kevergetek belőle, nem nyúltam bele semmivel, öntöm.
Működik :slight_smile:
Részemről viszonyítási alapom (vagy alaplevem?) nincs sok

2 kedvelés

Hát én csak a steril flakonra tudok reagálni. Ha steril flakonba töltenék nemhiszem, hogy 10-15 000 Forintból megállna 1 liter. Ugyanis műanyagot csak plazmában lehet sterilezni, az meg nem olcsó. Egyébként sem gondolom, hogy valaki fenntart egy steril szobát vagyonokért, hogy pg/vg-t csűröljön. A csíramentes környezetnek gyakorlatilag egyetlen műtő sem felel meg sehol a világon. Ahhoz olyan légszűrőrendszer, zsiliprendszer kell, amit senki sem fog kifizetni. Pláne, hogy semmi értelme. Gyakorlatilag ahogy felbontod szobalevegőn, már nem csíramentes. Akkor meg minek?
Lehetne ragozni, de ez a része hülyeség.

3 kedvelés

srácok nyugi…én tisztán szívom az alaplevet (bár egy ideje kumulus-ost) és a floravita portékája rendben volt mindig.
A vg picit édes…és így a jó.

3 kedvelés

Gyógyszerkönyvi minőség, ennyi. Jobbat nem kapsz.
A csíramentes pedig gyakorlatban csíraszegény. De ezt egy utolsó élelmiszeripari palackozórendszer is tudja.
Ha az udvar végén csapolják a köbös IBC-ből, az gáz. De az idővel meg is mozdul :smiley:

4 kedvelés

Kiöntök belőle kisebb üvegbe (befőttes), abból mérem. Így nem fertőzöm be a sokabbat. Jó esetben ( nem mindig) össze se keverem a befőttesüvegeket​:rofl:

Osztom a véleményetek.
És tényleg nyugi, nem akartam felkavarni az álló vizet :sweat_smile: