Növényi glicerin 99,7,%-os 1.25 kg Élelmiszeri, gyógyszerkönyvi minőség. 1

Sziasztok!
Szertném kikérni a véleményeteket.

2 kedvelés

Szia!
Itt veszük.

7 kedvelés

Semmi gond vele fogyaszd nyugodtan. :slightly_smiling_face:
Smoke Smoking GIF by Originals

5 kedvelés

És hogy teljesebb legyen a kép :wink:

8 kedvelés

“Szintén zenész.” :sweat_smile:

5 kedvelés

Szerintem mindenki innen rendeli,még a “nagyok” is csak más a címke rajta. :smiling_face:
Semmivel nem különbözik nekem mint a többi hiper szuper alaplé,max azok drágábbak.
Olyan mint a piaci cipő pipával,vagy a polgári outlet egy kutya nekem….mindkét fajtával el tudnak küldeni ahová gondolják​:joy:
Vegyed vigyed ahogy mi is :smiling_face:

5 kedvelés

Szintén onnan veszem​:wink: és nem nyivákolnak mint a vape boltok hogy hát azért nincs nagyobb kiszerelésben mert túl drága stb stb. Na itt van nagyobb kiszerelésben is :sweat_smile:

4 kedvelés

eez az, ez az, a Soltvadkertiek, ezt használom évek óta, ha DL-ezel akkor vidd VG-ből az 5 literest :smiley:

3 kedvelés

1500 liter felett egyéni kedvezményt adnak :wink:

3 kedvelés

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
Szuperek vagytok!

Igen innen, miért máshonnan? /5 éve
remélem még sokáig.
:slight_smile:

3 kedvelés

Ènis innen veszem ès a szav. idő legutoljàra böven több mint 1extra èv volt :grin:

3 kedvelés

Vegyészként is biztosíthatlak róla benneteket, ezek teljesen rendben vannak. Van itt azonban egy másik anyag is, ami figyelemre méltó, ez: Izopropil alkohol 1000 ml 100%-os PURISS /tiszta/ minőség izopropanol (ár/db) [IP1] (superwebaruhaz.hu)

Másik topikban olvastam az elektromos kontaktus hiányosságairól. Na, ezzel érdemes indítani a tisztítást.

5 kedvelés

Ez jó ár, és valóban hasznos háziszer :+1: 3-4 liter téli szélvédőmosót is lehet belőle keverni, illetve mindenféle tisztogatáshoz, karbantartáshoz, zsírtalanításhoz hasznos.

5 kedvelés

Igen. A monitor, szemüveg, optikai eszközök tisztításán túl az elektronikai eszközök nagy többségéhez is kiváló, azaz ritkán van jobb. Egyébként nekem is a jó ár tűnt fel.

5 kedvelés

Csak alátámasztani tudom az előbbieket, laborosként. Ha égetni nem tudunk ezzel fertőtlenítünk, én meg előszeretettel takrítom a vape cuccaim, pcb-re is jó volt. Mindig van literszám, jobbára tudunk égetni és nincs szükség rá :grinning: ne vesszen már kárba a vegyszeres szekrényben.

3 kedvelés

Én izopropil alkohol, desztillált víz és papírképek előhívásánál használt cseppmentesítő keverékével takarítom a lemezeimet (bakelit, vinyl).

Kíváló fertőtlenítő. Sajnos a pandémia alatt felment az ára és sokáig nehezen volt beszerezhető. Azóta jobban beosztom a maradékot.

5 kedvelés

Jó hogy mondod, beáztatom a Tidalt :joy:

Jó látni analógosokat :wink::grin: bár én már nem, de hát valamikor meg nagyon.

1 kedvelés

itt is van pár darab vinyl…én csak izopropilt használok…

4 kedvelés

En legutoljára 5-5 litert vettem :slight_smile: