Mi a véleményetek?

tiszta pg-t, vg-t fagyasztóba? minek? :thinking: A nic-et kell extrémen védeni fénytől, melegtől, levegőtől…a nic-mentes alaplé enyhén hűvös, napfénymentes helyen is jól el van. Mondjuk ha tudom, hogy a vg évekig nem lesz használva akkor talán annak előny lehet a fagyasztás, de minek annyit megvenni előre :thinking:

3 kedvelés

Nálam hűtőben van a pg, vg. Fagyasztani felesleges, de így vagyok nyugodt.

Nálam is hűtőben vannak (mert van elég helyem hozzá), de nem fagyasztóban

Elfér. Szimplán ennyi az oka, hogy ott van. Mostanában főként shortfillezek, így alig fogy. Na meg baja nem lesz, csak jó sűrű lesz. Akkor mért ne rakhatnám oda?! :thinking:

Ártani nem fog, de előnye nincsen.

De van előnye. Nincs szem előtt, és így nem foglalja a helyet. Sima hűtőben a helyet foglalja. Azon a kőkemény 1 polcon ami van a házban csak a helyet foglalja.
Mélyhűtő nincs agyonpakolva, így ott van bőven helye. Ennyi. Nem tudom mit kell kötözködni. Főleg, hogy semmi baja nem lesz… És mivel a kislányomat védelem alá helyeztettem bizonyos életkörülmények végett, biztos örülne neki a gyermekvédelmis amikor kijön látogatni, ha csak úgy ott virítana a polcon, vagy a hűtőben…

Figyelj, én nem kötözködök…tőlem aztán a Holdon is tárolhatod…csak akkor ne kérdezd mások véleményét ha úgyis csak az jó neked ahogy csinálod. “Hagyjál lógva” mostantól. Nem kedvelem a mentalitásod…ennyi

És hol kérdeztem mások véleményét? És, ha neked mind1, hogy hol tárolom akkor továbbra is miért osztod az észt? És nem, nem fogom hagyni, hogy még engem állíts be hülyének, mert te jobban tudod, hogy mit hol kell tárolni…
Én csak a kérdezőnek leírtam, hogy pl én a fagyóban tárolom, erre te idejössz, és megmondó embert játszol, és próbálsz hülyének beállítani, hogy mekkora idióta vagyok, hogy a fagyban tárolom… Mert ez történt. Olvasd el az első hozzászólásodat. Nem éppen volt egy kedves segítő hozzászólás… Főleg, hogy totál értelmetlen, mivel teljesen mind1, hogy fagyasztóban van-e vagy sem. Ha minőségromlással járna, akkor megértem. És milyen mentalitásom nem kedvelsz? Bunkón ideállítasz egy tök normális hozzászóllásomra, és becsmérelsz. Ezzel meg aztán főleg. Nem vagy te senkim, hogy hagyjam azt, hogy hülyének állíts be.

oké…mostantól tiltottalak…és tedd ezt te is. Jobb lesz ez így

2 kedvelés