Gyógyszertári glicerin

Sziasztok! A kérdésem az lenne,hogy a gyógyszertári glicerin(85 százalékos) alkalmas e-cigizésre?Továbbá érdekelne ha tudja valaki,hogy a maradék 15 százalék az víz lenne benne?

Ez alkalmas, gyógyszerkönyvi minőség, 99.5%

9 kedvelés

És hozzá pg

Minden mással felesleges kisérletezni…és veszélyes!

8 kedvelés

Arra jó, ha még nem jött meg a rendelés, sürgősen leszaladsz a sarki patikába. Mindent írogattak róla a facebookon is régebben. Azt is, hogy korlátlanul lehet venni, meg azt is, hogy tilos kiadniuk. Egyik sem igaz. Egyszerre max. 2 dl -t adhatnak. Drágább is, meg hát nem is tudom, miért nem 99% -os. Mióta nagyobb tételben rendelek, soha nem fogy annyira el, hogy rákényszerüljek.

7 kedvelés

Hozzá egy adag 100-as nic, és évekig lehet kutyulni az alapot otthon :grin:

4 kedvelés

Szerintem ha kifogytál és nagyon kell még aznap, akkor vegyél trafikban 10 ml valami szart, amivel elvagy 1-2 napig, a legtöbb vapeshop 1-2 nap szállítással dolgozik, de egy liquidhall vagy maximumsmoke következő munkanapra nálad van.

8 kedvelés

Köszönöm a gyors segítséget! :slight_smile: Igazándiból nem ebből akarok keverni,csak kaptam és a propilén túlsúlyos löttyeimet szeretném kicsit tuningolni vele.

2 kedvelés

Igen,én is olvastam ilyeneket.Mindegy vésztartalékba jó lesz.

Én nem tenném…csakis gyógyszerkönyvi minőség ajánlott, az meg közel 100%. Azért mégiscsak a tüdödbe készülsz beszívni…

5 kedvelés

A gyógyszertárból való glicerin szerintem azért nem lehet olyan rossz,még ha a 15 százaléka víz is.

Kövezzetek meg ,de nem tudom elképzelni hogy 15 százalék viz nem lenne elkülönülve a vg-tol.Pár százalék ,plusz meg jócskán pg homogenizálódhatna.De az a vastag vg a vízzel esélytelen …abban valami más “szemét” teszi ki a 15-%-ot.

4 kedvelés

Kérdeztél, válaszoltam. Innentől csak saját felelőségére. Enegem nem kell győzködni, mert én tuti nem használnám, mert nem való rá. Találgatni meg nincs kedvem.

2 kedvelés

Nem tudom mi lehet az.Mindegy, akkor jó lesz másra.

Wow

Azt hittem csak 10 ml kiszerelésben lehet kapni EU ban
Próbáltad már ezeket?

Én még nem, de sokan hasznáják, igazából nem fogyasztok annyit, hogy megérje vele szenvedni. Csak az a baj, hogy csak kriptoval lehet fizetni már (egyébként ilyen nem hivatalos szerintem, talán bulgárok?). Euban tpd van…

1 kedvelés

Értem köszönöm szépen!
Amúgy nemrég kezdtem a vapelést, az első kör alaplé + nicotin booster Franciaországból jött.
Viszont a következő adagot már úgy tervezem hogy külön PG külön VG a floravitáról, és kinntről pedig rendelnék nikotint

3 kedvelés

A Floravita működik.
Vagy melyikre gondoltál?

Azt tudom, @Ispy osztott meg egy linket ahol 100mg nic beszerezhető