Mi a véleményed Vaperináról?

Jól látod… Könnyű arc nélkül elbújni egy virtuális világban, és osztani az észt, vagy leoltani embereket. Vagy nyígni valamiért. Adott egy település fórum. Rengeteg troll lakossal, akiknek soha nem jó semmi ami változik a településen. Én az fb-t egy játszótérnek tekintem, illetve jó még vele a marketing, ha valamit el szeretnél juttatni a megfelelő érdeklődőknek. Legyen az termék, vagy rendezvény, esemény.

Már bocsánat,én fel merem vállalni az arcom bármelyik közösségi oldalon :grin:
Olyan amilyen de bárki megtalálhat ha rosszat,ha jót írok vállalom​:joy::joy:

6 kedvelés

Nincs is arcod, csak tested, meg tetkód. :sweat_smile:

6 kedvelés

De ezt lehet ám testnek nevezni :joy:
Arcom meg :thinking:van ám tudjátok​:joy:vagy az EGÓ ?:thinking::joy::joy::joy::joy::joy:

8 kedvelés

Nem mindenki ilyen. Sokan nem, és sok a kamuprofil is.

Nekem mar nincs facebook- om. Vagyis bocsanat. Van, de csak motoros csoport miatt. Abban vagyok bent. Ennyi. Meg ismerosom sincs egy sem. Itt viszont szeretem tolteni az idom. Sokat olvasgatok , tanulok mindig valamit. Es jo a tarsasag. Sokszor csak olvasok es virulok. :grinning:

14 kedvelés

És a pénz is könnyebben fogy, ha itt van az ember. :sweat_smile:

Itt a vaperinán sokkal sokkal hasznosabb, segítőkészebb válaszokat kapok mint bármelyik ezzel kapcsolatos facebook csoportban. Ráadásul gyorsabban is​:grin:

A facebook, meg facebook.
Kb egy hónapja kiraktam 2 csoportban 1 kérdést.
A lényeg az volt, hogy a felszuperált király stb telefon miért merül ilyen gyorsan.
Az egyik csoportban ki se engedte a kedves admin úr, mivel biztos hazudok és az lehetetlen.
A másikban 100 kommentből kb 45 szarozta a márkát, és mondta hogy mást vegyek, na meg hülye vagyok mert ezt vettem, kb 30 mondta hogy ez lehetetlen, biztos a telefon megítélését akarom rontani, mert apple felhasználó vagyok. (Nem, nem vagyok az)Összesen 15 ember próbált tényleg segíteni a százból.

Itt ha valamivel baj van, nem úgy működik ahogy kéne, akkor velem izgulnak, és a a szabadidejüket fektetik abba hogy meg legyen a megoldás. Nagy különbség. Köszönjük.

9 kedvelés

Pontosan. De erről az adminok tehetnek. Én 3 csoportban vagyok az, de ha ott ilyen elő is fordulna (bár szerencsére nem jellemző) akkor az illető rendre van intve, h segítő legyen, ne bozót tűz. Aztán tiltás… ennyi. Kell egy valamilyen szabály és fegyelem néha szerintem.

2 kedvelés

Kaptam egy ilyet @ohmbot -tól… Csak nem vagyok egy elveszett ember, ha egy hét után már ekkora elismerés? :upside_down_face: :pray: :heart:

4 kedvelés

Sziasztok
Én még teljesen új vagyok itt. Amit idáig láttam az tetszik.

10 kedvelés

Üdvözletem!
Hát még ha majd jobban beleásod magad a témá(k)ba. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Aztán azon kapod magad, h mindent meg akarsz venni amit itt dicsérnek. Rámegy a család rezsi pénze is, elhagy a párod, depresszióban vapelsz otthon. De se baj, lett egy csomó haverod innen. :wink:

5 kedvelés

Csak nem lesz ilyen “tragikus” a helyzet!? :smiley:

1 kedvelés

Remélhetőleg csak nem

4 kedvelés

Még csak nézelődöm itt. Aztán majd csak rájövök, hogy hol tudom a nyűgömet előadni, kérdezni.

3 kedvelés

Mi a téma,probléma,gond? :thinking:

1 kedvelés

Van gyorskérdéses chat, ha pedig komolyabb (tehát nem 2 mondattal megvan a megoldás) akkor nyitsz neki új topicot.
Ja és szia, üdv köztünk :kissing_heart:

5 kedvelés

Köszönöm

1 kedvelés

gyorskérdéses chat Jobbra fent profilképed mellett.Nem kioktatás. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés