Mi a véleményed Vaperináról?

Hello! Tetszik, sok a tartalom, minden igényemet kielégít, és az hogy első alkalommal kicsit bután álltam a dolgokhoz, volt aki azonnal segített! Le a kalappal!

14 kedvelés

Hello. 22 órája csatlakoztam. Már most megvan a batyumban a hasznos tanács. Igazából csak egy dolgog a rossz az oldallal kapcsolatban… hogy nem ovis koromban csatlakoztam :slightly_smiling_face: köszönöm.

17 kedvelés

Pro:
Az itt fellelhető tudásanyag egyszerűen fantasztikus.
A kemény mag szimpatikusokból áll össze, akik ha kell segítenek. Ezúton is köszönöm nekik.
A fórummotor remek, ti ketten meg… nincs is rá szó! :pray::+1:

Kontra:
Regisztrációm óta € 500.- huss! És még(!) nem vettem sem bàjkà vé9-et, sem Danit… Mi lesz itt még… :joy:

21 kedvelés

Ugye?
Évek óta nem vettem szinte csak lötyit, most meg ez is kell, meg azt is kipróbálom… :wink::laughing:

3 kedvelés

Hát ez az! Ahogy itt egyesek írni tudnak pár deka acél meg pom egyvelegéről, attól George automatikus utalásba kezd a háttérben… Én meg csak az emailt veszem észre, hogy csomag jön… :rofl:

Nos… én gratulálok az oldalhoz, remekül informatív és tájékoztató, minden témája. Igaz kb. 8 éve vapelek, de tud újat mondani. (bár egy fejlődő dolog mindig) Egy baj van csupán vele, h 3 napja olvasgatom szabad időmben, és kiéheztem tankok megvásárlására, mert kedvet hoztatok nekem a bejegyzésekkel. :slight_smile:

13 kedvelés

Ez nem szokott itt előfordulni pedig… :roll_eyes::grin:

11 kedvelés

Szia Attila :blush:
Tetszik a profilod​:wink:
Ha 3 napja ittvagy és még nem vettél semmit, akkor egész jó a tűrőképességed​:rofl::rofl::rofl:
Viccet félretéve: üdv köztünk :smiling_face:
Mivel vépelsz?

11 kedvelés

Szia Beáta! Nos kérlek… már erősen szemezek 1 By-Ka v9+ al :slight_smile: Az a baj nem fog itt megállni a dolog. Most kérlek szépen Sx mini SL + Dvarw v2 FL (anno sokáig, nagy favoritokkal, Taifun és Kayfun első, második, harmadik generációk) De valóban türelmes fickó vagyok.

6 kedvelés

Szeretem a v9-et, bár nekem csak klónom van :blush:
Kávézós jóreggelt :wink:

11 kedvelés

Konklávé…vagymi klónkv? :grin: Happy Morgen, nálam Nescafé klónkv megy.

Klónbyka tökéletes szerintem :+1:SE is.

3 kedvelés

Reggel eredetiben nyomom :grin:
Szarvasi espresso only :wink:
Utána jöhet a klón is​:rofl:

2 kedvelés

Csak a Bialetti :coffee: :heart:

7 kedvelés

Jó is az, én Bikka-t használok.
Kell az a kis rituálé, kimér, darál, lefőz…

2 kedvelés

Reggeli rituálénak nekem pont elég hogy az ember szól ha kész a kávém​:rofl: Nem vagyok egy jókedvűen ébredő kategória :wink:

Hogy mi a véleményem ?
Az, hogy NAGYON SZUPER.
Segítőkész emberek, jó társaság.
Azt hittem, hogy a Facebook csoportok a legjobbak … hát elég nagyot tévedtem.
Örülök, hogy rátok találtam. :blush:

6 kedvelés

Igy van, egy fórum sokkal jobb tud lenni, ha összetartó segítő emberekkel töltődik meg. Az FB egy kiégett közösségi média lett valahol. Sok helyen csak sírás panaszkodás, nyakon öntve egy rakat reklámmal. Pedig cukor ember azt mondta a történeti filmben, h nem lesz reklám. :)Hajrá Vaperina, csak így tovább.:wink:

5 kedvelés

Észrevételem szerint az emberek a Facebookra járnak levezetni a frusztrációikat. Az égvilágon mindenért, mindenbe és mindenkibe belekötnek, egymásnak feszülnek, osztják egymás. Gyakran olyan stílusban, amilyet szemtől-szemben nem mernènek. :thinking:
Gyorsabb, de az információk is hamarabb elmerülnek a “tengerben”. A fórumokon esetenként többet kell várni a vàlaszokra, de talàn éppen ezért azok többnyire átgondoltabbak, és általában könnyebb visszakeresni információkat. A moderálás is hatékonyabb tud lenni. Én ezekért sokkal jobban szeretem a fórumokat (vagy csak szimplán maradi vagyok :smiling_face:).

5 kedvelés

Nem vagy maradi, én mikor csatlakoztam a Vaperinához, ez a fészhez hasonló stílusú görgetősdi is meglepett :grin: megszoktuk, hogy a “fórum” egy “tartalomjegyzék”.

De, maradi vagyok, mert a “hagyományos” formát szoktam meg, ebben még mindig nem tudok eligazodni. :blush: Rendszerint csak az “újat” meg az “aktuálisat” nyomkodom. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés