Mi a véleményed Vaperináról?

Nekem még teljesen új ez az egész kicsit bonyolúltnak tűnik de biztos csak azért mert új vagyok itt

6 kedvelés

Igaz én most csatlakoztam hozzátok, de kimondottan legjobb, átlátható, szinvonalas oldal, csak gratulálni tudok.

9 kedvelés

nagyon szuper oldal, szeretek itt lenni. Tartalmas témák vannak.

3 kedvelés

Az oldal szuper, tartalmas,csak gratulálni tudok, 3-éve vepelek, hát ha tudok segiteni tapasztalataimmal, és nekem is tudnak ujjat mondani

4 kedvelés

Sziasztok,

Első benyomásom az oldalról, rendkívül pozitív.
Kis idő alatt is szembetűnő, hogy a KÖZÖSSÉG tagjai valóban segítőkészek, az oldalon sok hasznos információ és érdekesség van.
Az ilyen oldalak tartják bennem a reményt, hogy van Facebook és társai nélkül is élet a földön.
Hatalmas respect @Donat!

8 kedvelés

Azért az is segítőkész csapat ám amelyik ide irányított tegnap este :point_up::wink:

4 kedvelés

Sőt, ott sok a jó fej, de egy biztosan van. :joy:

2 kedvelés

Magamat azért nem dicsérem direktbe :smiling_imp::grin::smiling_face:

2 kedvelés

Ja, nem is rád gondoltam. :grin:

1 kedvelés

úgyis tudod, hogy tudom :grin:

Teljesen igazad van, pacsi jár oda is :wink:

1 kedvelés

Sziasztok Véperek! Új vagyok az oldalon és még a vépelésben is, de ilyen klassz oldalt még nem találtam, örülök, hogy itt lehetek és ha akarok tanulhatok, ha akarok csak olvasgathatok és bónuszként könnyesre röhöghetjük magonkat a poéncsatornán. Úgyhogy csak így tovább Vaperinák és Vaperek, még sokáig szeretném olvasni az oldalt :slight_smile:

11 kedvelés

Betárcsázós modemmel kezdtem, kb 2000-ben.
Rendes telefon percdíjjal internetezés…
Megvan?
Kokályin árú online jelenlét! :rofl:
Akkor voltak még ilyen kedves, önzetlen csoportok chatek, tematikus oldalkák, vagy nemtudommik.
Majd jött az fb, csupa kisbetűvel, mint szegény NEMECSEK.
Lényeg a tényleg, szuper közösséget találtam!

2015-ben kezdtem egozni, majd jöttek a rendes modok, tekerőzések, darthvaper mind szrránézve :wink:, majd jött a visszacigizés, de csak ide találtam!
:slightly_smiling_face:
Köszönöm a munkátokat!
10/10

10 kedvelés

Sziasztok!

Még csupán 2 hete csatlakoztam hozzátok kb, de eszméletlenül jónak találom mint a felületet, és a közösséget is​:smile:

A vaperininak ebben a formában lévő létezéséről már jóval ezelőtt tisztában voltam, de őszintén eddig nem voltam oda a fórumokért, blog-okert. Ti ezt a vaperinával gyökeresen megváltoztattátok.
Főleg mert az a kevés hasonló fórum amivel eddig találkoztam, nehezen kezelhető és átlátható volt, számomra egy kész kínzás… De ez teljesen más!

Főleg Facebook-on tevékenykedtem ezelőtt, de így hogy rátaláltam egy ilyen jó közösségre, megy a levesbe.
Eszméletlen sok negatív tapasztalatom volt ott.
Véletlenszerűen kirúgták csoportokból, semmi előjel nélkül megszűntek, az emberek hozzá állása 0 volt a legtöbben. Volt hogy egy mtl-es csoportba beküldtem a dl szettem mert akkor éppen csak az a csoport volt elérhető, és egyből jött a savazás…

Ti teljesen mások vagytok, amikor beléptem én azt hittem hogy sok újat már nem tudtok mutatni nekem ebben a világban, most még már butának érzem magam picit​:rofl::rofl:

Eszméletlen sok információt szívtam magamba az elmúlt hetekben. Sokat segített a tudástár!
Ezen felül mindenre profi válaszokat kaptam, eszméletlen gyorsan, ami szintén nem volt meg a Facebook-os közösségekben…

Röviden tömören, profi oldal, és eszméletlen jó közösség!
Örülök hogy itt lehetek​:grin:

11 kedvelés

Én is úgy voltam, hogy elkezdtem keresgélni neten a témában, oldalak, oldal után… Kattingattam. És hoppá, vissza nyíl, ez valami más :slight_smile: Ez jó :slight_smile: Emellett nem lehet elmenni :slight_smile: Tádám :slight_smile: Megvan, a “hely” ami jó. Dobd is a levesbe, ami nem jó :slight_smile: Ezt itt egy jó hely :smiling_face_with_three_hearts:

7 kedvelés

Örültem, hogy rátaláltam erre a platformra, mivel szerettem a régi ecigifórumot is, de sajnos ott már pangás van.
Viszont ezzel a felülettel egyszerűen nem tudok megbarátkozni. Több -, nem csak ecigis fórumon - megfordultam már, de hasonlóval még nem találkoztam. Biztos régimódi vagyok, de számomra kaotikus és áttekinthetetlen. :frowning: Szinte csak véletlenszerűen találok rá néha dolgokra, amelyek érdekelnének. Cserébe kapok számos titulust, meg rendszerüzenetet. :slight_smile:
Talán majd idővel jobban kiismerem magam, de egyelőre sajnos egy idő után belefáradok a keresgélésbe. Azért örülök, hogy a hazai vaperközösségnek még van hol eszmét cserélnie a közösségi oldalakon kívül is. :+1:

2 kedvelés

Ha nem találsz valamit csak kérdezz…pl chat-en a ‘#gyors kérdés’ felületen

2 kedvelés

Szia Éva :slightly_smiling_face:

Ez kezdetben teljesen érthető és örülök, hogy megírtad. :slightly_smiling_face: Bármilyen számára új felületre téved az ember először zavarosnak, ismeretlennek tűnik és azt érzi amit most Te. Ez csak idővel fog változni, ha adsz esélyt neki, hogy bizonyítson. Vaperinában ne a régi fórumokban megszokott dolgokat keresd, inkább tekints úgy rá, mint egy fórum / közösségi oldal hibridre, hiszen több olyan funkcióval rendelkezik jelenleg is ami miatt inkább nevezhetnénk közösségi oldalnak, mint fórumnak, viszont tartalom és annak minősége, illetve az erre irányuló funkciók szempontjából inkább fórum, mint közösségi oldal. :slightly_smiling_face:

Vaperinán mégha elsőre nem is tűnik úgy, de minden logikusan és gondosan van felépítve.

Ha konkrétan megírod, hogy mely része zavaros akkor könnyebben tudunk segíteni abban, hogy jobban átlásd a dolgok működését vagy éppen mi változtassunk valamin, hogy jobb, áttekinthetőbb legyen. :slightly_smiling_face:

Néhány téma ami segíthet :arrow_down_small:

Illetve a Gépház kategóriában még találsz párat. Az oldal működéséről szóló anyagok bővítése tervben van és mindenképpen szeretném a közeljövőben fejleszteni ezt, csakúgy mint az Új felhasználói tippeket. Mindenképpen az a célunk, hogy az új felhasználók is minél jobban kiismerjék magukat az oldalon. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Sziasztok. Orulok, hogy itt lehetek. En meg 2020 ban talaltam a Vaperinara. Szerintem az elsok kozott voltam akkor. Tortent sok kihagyas. Nem a vapelesben, a forum hasznalataban. Volt egy DL idoszakom. Most vissza tertem uj erovel az mtl vilagaba. Azota sokat valtozott fejlodott az oldal. Jo a kozosseg, mindenki segitokesz, megegyszer orulok, hogy tagja lehetek a tarsasagnak. Gratula Kinganak es Donatnak az oldalhoz.

8 kedvelés

Köszönöm! Még írnom kell, mert 10 karakter alatt nem enged. :smiley:

1 kedvelés