Mennyire van jelen a gőzölés a mindennapjainkban

Minden nap megálltam ennél az adagnál, de egy idő után tervben van a 18->12 váltás.
Dl-t nem akarok, nekem nem tetszik, fura is volt :slightly_smiling_face:illetve nem adott se ízt, se th-t.

2 kedvelés

Énnekem a pipa után nem jön be a dl. Hiszen amikor a cigiről a pipára átszoktam, azon kínlódtam sokáig, hogy ne tüdőzzem le. Mert a pipa előnye pont ez volna, hogy nem tüdőzik le, és a szivarosok sem. A másik, az illatok. Hozzászoktam a tömény pipafüst illatához az orromban, viszont az e- liquideknek ízük van, illatuk meg szinte alig semmi. Harmadik: A környezetemben csupa nemdohányzó van. Nekem a gőzömmel inkább bújkálnom kell, nemhogy hivalkodni, nehogy kiüldözzenek még a lépcsőházból is. Téli mínusz fokos fagyokban ez is szempont, hogy valahol épületen belül stikában szívni, mert odakinn megfagyok. A cigarettával is sokáig kocabagós voltam, akkoriban a napi adagom hetekig elég volt. A függőség azután jött, hogy ezt az osztálytársaim kiszúrták, és elkezdtem gyakorolni a letüdőzést. Ehhez még hozzájön hogy dl - ben ötször annyi lé fogyna, és ugyanannyiszor több akkumlátor, vagy új szett kellene? Igaz, a fiam dl szettet vett magának, de nem dohányzott. Sosem hordja magánál a vape felszerelését, de odahaza talán reggel és este szívja, nem tudom. Szóval elég indokot soroltam, hogy nekem miért az mtl kell?

4 kedvelés

15 évesen vettem pipát és szivart.
Hàt, az istennek nem ment, csak mtl-ben :grin:úgyhogy ment ajándékba.
Szivar dettó. Fogadásból elszívtam tüdőre a szál Csongort, meg a talpas Gitanest (ha ez utóbbi mond valakinek valamit, akkor ő jó évjárat).
Ennyit erről.
De mondom, elfogadom én a DL-t.
Öcsém 43 éves, ő mutatta a DL cuccot.
Tele van mtl tankkal, moddal.
Utána elmondta, hogy csak nagyon ritkán használja. Brahiból. Meg hogy legyen egy olyan is.

3 kedvelés

Igy igaz és azért neh felejtsük el azt sem hogy kiadossab tud lenni mint az mtl vonal igaz kb 3-szor anyyi leves kell hozzá de kinek mi​:person_shrugging:

2 kedvelés

Nincs ezzel semmi baj :blush:van hogy megkívánom és úgy keverek alapot dl hez :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Számora az mtl-dl vegyes használat segített levinni a nic adagot kb egy év alatt 18mg>3mg-ra.
Ugyan abból az alapból kevertem dohányosokat mtl-re és desszerteket dl-re. Egésznap megy a dohány mtl, de…
Az édességeket szeretem, de hamar eltelek vele, viszont dl-ben jobban hat az azonos nic elegy. Így nic csökkentés után mégis vissza-vissza tudok “kacsintgatni”.

Lényeg a fokozatosság.

7 kedvelés

Még van hová fejlődnöm :blush: már a hatosról 3-4-ig lementem igaz 2évbe telt,lassan fokozatosan :wink:

6 kedvelés

Igen . Úgy vettem észre nagyobb nicnél ha sokat szívtam úgymond "sípoltam"és itt volt a hóha…csökkentünk vagy a nicen vagy a szívókámon​:blush:
Most teljesen jó ennyivel,persze ami finom az így is fogy rendesen :blush:

7 kedvelés