Mennyire van jelen a gőzölés a mindennapjainkban

Szerintem, amid van, mindet!

4 kedvelés

Istvánom a kupakot csak az felejti el aki szereti ha Fáj! :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Méghogy UFÓ…??? Nálam más a helyzet… Erre hozok is egy példát.
Mivel kamion sofőr vagyok,és fel/le rakodni megyek, ugyebár, első dolgom, h be állok a parkolóba, regisztrálás miatt. Ez tény, h a kapuhoz közel soha nincs hely. Mindig a parkoló végén van hely csak. Nos ilyenkor veszem az aktákat, es persze a “gépemet”, es elindulok a csekkolás felé. Így végig kell menni az összes kamion előtt, kezemben a gép, közben pöfékelek. Esküszöm, mindenki úgy bámul engem (h mi a fenét csinálok, mit tartok a kezemben), mint azt a “topmodellt”, aki végig halad azon a kifutón, mutogatva a ruhát ami éppen rajta van… :joy::joy::joy:

9 kedvelés

Engem ugyanúgy megnéztek a csitri divatvaperek, a pod-osok meg a GLO-sok is a dohányzóban, mikor előhúztam a 2 akkus vk530-at egy bubis tankkal :grin:és nyomtam egy Latakia-sorozatot.
Fura volt.

7 kedvelés

Valamelyik nap, állok egy zebránál, várom a zöldet. Direkt mellém állt egy srác, de úgy, hogy majdnem az arcomba dugta a kis podocskáját. Nem tudom milyen gép lehetett, mert csak a szipkáját láttam, olyan volt mint anno a pipaszipkák, vagy az előrecsomagolt vaníliás meg cseresznyés szivarok végén ami szokott lenni. Ott nyomatta, erölködött, közben nézett tátott szájjal mit tud az mtl clapton a tankomban, szinte már meg volt sértődve, mert az Ő gépe tized annyi gőzt “tud”. Én az ilyeneket hívom divatvapereknek. Meg akik azért vesznek DL szettet, hogyha meglátnak egy másik ecigist az utcán akkor megmutassák Neki, hogy Ők nagyobbat tudnak. Elszomorit, hogy ilyen is van…

8 kedvelés

Adhattál volna neki is egy-két tippet…mit jelent valójában is az igazán jó vépelés…:grin:

1 kedvelés

Hidd el, hogy az ilyen divatmajmoknak mindegy mit mondok… :wink:

3 kedvelés

Nem gond. Vannak itt akik szivesen fogadják a tippeket, ötleteket…:grin::blush::blush:

1 kedvelés

Én már öreg vagyok, lehet, de fel nem fogom, mi a jó a DL módban.
Ok, nagyot gőzölnek…és? Vagy ez benne a brahi?

1 kedvelés

Kevesebb nic kell bele vannak jó ízű aromák amik a dl ben finomak,nem muszáj nagy gőznek lenni :blush:igaz többet fogyaszt mint az mtl

5 kedvelés

Ok, én is kipróbáltam szombaton. Szerintem velem van a gond, de nagyon fura volt :roll_eyes:meg én ízt nemigen éreztem ezen a módon.
Nem több gőz megy olyankor jóval a tüdőbe?
Mindegy, nekem rendellenes érzés volt :grin:
Amúgy elismerem, elfogadom, a divatmajom nemdohányzó gyerekvaperekre értettem, akik sose cigiztek.
De mind vesz egy DL szettet :roll_eyes:

1 kedvelés

Mikor átszoktam ,néztek a cigis kollégák a nagy gőzre :grin:
Főnököm meg beleszaladt​:rofl::rofl::rofl:azt mondta "ennek legalább jó illata van " :crazy_face:

5 kedvelés

Van aki dl-ben tolja, egy komoly géppel, az egy nap simán elpöfékel 50-60 ml levest.

2 kedvelés

Most komolyan, ott nem telik meg a tüdő nyákkal, mint az állat?
Elég gazdaságos lehet 60 ml. Mondjuk gondolom 3 mg-os.
Nem tudom, na…nem fér a fejembe.
Hagyományos dohánytermékből szívunk bármit is DL módra?
De ok, aki szereti, no prob :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Max 6-os,de van aki dl-ben 18mg-al tolja.

Mtl-ben baromkodok el 6-12 ml/nap. És van, hogy feszül estére a mejjkasom :roll_eyes::slightly_smiling_face:
Azosztigen. :+1:

1 kedvelés

Nekem reggel 6 óra ota ennyi van a 10 ml-ből, mtl-ben. Ami igaz, h ez 50/50 leves.

1 kedvelés

Ezért jobb ha csökkented az erősséget :wink:

1 kedvelés

Nemrég kaptam Robitol egy dl tankot Cybert! Ha jót választasz mennyei íze tud lenni! Nekem azért jött be a dl, mert lágyabbnak érzem a gőzt. Most kostolom vele végig az összes ízt :blush:

6 kedvelés

Van az a normális keret, amikor valaki 25-35 watton eldéelezget egy darab coillal. Én is ezt csináltam még úgy 7 éve, nem volt rossz. Viszont van amikor már átlibben a user a paci túloldalára. A 3-4-5 meg 6 tekercses porlasztók elkérnek 80-100-120 wattokat, annak már konkrétan szerintem értelme nincs. Vannak jó és minőségi DL cuccok a piacon, nekem is voltak, de pár év DL után azt mondták a tüdőlebenyeim, hogy ez már sok. Persze megértem a DL-eseket, mert jól tud esni egy mély és erőteljes slukk, de számomra pl. nem nyújtott többet, csak élveztem az ízeket. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés