Mennyire van jelen a gőzölés a mindennapjainkban

Énnekem a pipa után nem jön be a dl. Hiszen amikor a cigiről a pipára átszoktam, azon kínlódtam sokáig, hogy ne tüdőzzem le. Mert a pipa előnye pont ez volna, hogy nem tüdőzik le, és a szivarosok sem. A másik, az illatok. Hozzászoktam a tömény pipafüst illatához az orromban, viszont az e- liquideknek ízük van, illatuk meg szinte alig semmi. Harmadik: A környezetemben csupa nemdohányzó van. Nekem a gőzömmel inkább bújkálnom kell, nemhogy hivalkodni, nehogy kiüldözzenek még a lépcsőházból is. Téli mínusz fokos fagyokban ez is szempont, hogy valahol épületen belül stikában szívni, mert odakinn megfagyok. A cigarettával is sokáig kocabagós voltam, akkoriban a napi adagom hetekig elég volt. A függőség azután jött, hogy ezt az osztálytársaim kiszúrták, és elkezdtem gyakorolni a letüdőzést. Ehhez még hozzájön hogy dl - ben ötször annyi lé fogyna, és ugyanannyiszor több akkumlátor, vagy új szett kellene? Igaz, a fiam dl szettet vett magának, de nem dohányzott. Sosem hordja magánál a vape felszerelését, de odahaza talán reggel és este szívja, nem tudom. Szóval elég indokot soroltam, hogy nekem miért az mtl kell?

4 kedvelés