Melyik tank legyen a következő?

Nemetorszagban elek.

3 kedvelés

Wáó, komoly? akkor ennyi vége nem is kell min gondolkozak :hugs:

1 kedvelés

nekem pl 2,5 magon van az fl22 ni80 jo nekem meg a kanthal is jo persze a 28ga coil:grin:

1 kedvelés

Ni 80 ból is 28ga kell?

28 vagy 30 amelyik szimpibb :grin:

2 kedvelés

Köszi, megnézzem mind a kettőt úgy is kevés van itthon.

igen jo a 30ga is meg a 28ga is mondjuk én csak 28ga használok a 30ga véknyabb valamivel de nem sokkal​:blush:

En is 28 ga huzalokat hasznalok csak. 2,5 mag , 6-7 menet.

Be is szereztem gyorsan 2 gurigát, este alkotok :grin:

Huzal, vatta ami készleten van nem lehet felelős. Ni 80 28Ga az kicsivel ízesebb viszont ha Ni érzékeny vagy felejtős. Ha szimpla pinnel használod a Bishopot teltebb ízeket tudsz kinyerni belőle 2-és magon.

2 kedvelés

Nem szeretnék butaságot kérdezni, de mit takar a szimpla pinn? Tényleg bocsika :grin:

2 kedvelés

Belekotyogok​:grin:
Van a készletben egy blind pin nevezetű air pin is, onnan ismered meg, hogy nincs rajta lyuk :smiley: Egyik oldalra ez, a másikba a kívánt méretű air pin. Csak egy oldalról levegőzik a tekerés.
Bishopom nincs, Aromamizer classic mtl- nél szoktam így vagy 0.8+1.0 aszimetrikus pinnel használni(erősen hasonló a levegő megoldás ott is) Működik!

5 kedvelés

Én kipróbálok mindent is. Hátha nem is a tankal van a gond hanem velem, mert egyébként megèpítès szempontjából faék egyszerű.

3 kedvelés

Egy próbát megér,nem tart semeddig air pint cserélni​:+1:
A javasolt dvarw fl egyébként gyümis-mentolos vonalon elég jól zenél( a kókuszost is szereti! :grin:), az is elég fakocka nehézségű építés. Ha meg még bizonytalan a dolog, piszok olcsón van belőle klón is.

5 kedvelés

Ahogy gumikacsa írta csak egy levegőbetéttel használva. Ott jobban adja az ízeket.

2 kedvelés

Plusz 1 pont a dvarw-ra ezekkel az aromákkal.

4 kedvelés

Ha esetleg dohány kívonatos levesekkel is próbálkoznál, akkor szóba jöhet egy pioneer 1.5 rta is…:smiley:

Írnom kell egy listát, hogy milyen aromát milyen tankal érdem szívni.

1 kedvelés

Kedves Brigitta!

Előre is elnézést kérek tőled :slight_smile:
Gonosz leszek :slight_smile:
Találtam egy ilyent :

(természetesen ez mindegyikünkkel előfordul(t) :slight_smile: )

Tisztelettel

Na de kedves, ez egy Decemberi poszt volt, ennyi idő után ez már megengedett :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: majdnem fél évig bírtam :clap:
Őszinte legyek ezért vagyok itt olyan ritka mint a fehér holló :rofl:

1 kedvelés