Dvarw 16 segítség

Sziasztok! Azt szeretném tőletek kérdezni,hogy 16-os Dvarw mennyire jó gyümölcs ízesítésű liquidek ízvisszaadásában? vagy ki milyen tankot ajánlana 22 mm-es átmérőig ami jó a gyümölcs ízekben?
Köszi mindenkinek a segítséget!

1 kedvelés

A Dvarw 16 nálam a dohányos ízekhez a legjobb. Mivel nálam az a tapasztalás, hogy a gyümölcsös íz az mindenen átordít, pláne ha még mentolos is, a Heisenbergtől kezdve az összes hozzá hasonlót a vélhetően leggyengébb íz visszaadású tankomba töltöm. Mivel a dohányos aromáknál tapasztaltam, hogy némelyik még 10 % -on sem ad többet kevés mogyoró íznél, azokat töltöm a jobb ízű, és lehetőleg th-sabb tankokba.

2 kedvelés

Szia @anon19833453 én csak ajánlani tudom mert ebben a kérdésben megoszlanak a vélemények de épités fügvénye ,huzal ,mag stb…én momenteán 1, 1.5 magon szoktam épiteni átlagban ss ,ni 80 huzalal abbol is 0.2-es . .azt azért még hozzátenném hogy vertikálisan szoktam épiteni igy nem lesz annyira markáns az íz mert a Dwarv nagyon jó ízkazán … Igy csak ajánlani tudom de ez kizárólag az én véleményem …:point_up:

3 kedvelés

S azt kívülről vattázod, mint egy gyári porlasztót, vagy hogy? El nem tudom képzelni vertikálisan. Egy képet esetleg tudnál róla? Én továbbra is csak így tekerem:
dvarw-felülről

3 kedvelés

Hát jelenleg solgozom de melo uttán szivesen lefotozom otthon :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Am kicsit furfangos a vattázása igen​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Vagy szerinted melyik az a kazàn ami nagyon jő gyümölcsös ízekhez?

2 kedvelés

Brunhilda mtl és épiteni is egyszerűen lehet …de van választék manapság rengeteg csak pénztárca fügvénye …

2 kedvelés

Nálam a Siren2 mert jó huzatos, már majdnem dl.

1 kedvelés

oda szűk dl vagy sima dl tank lenne az igazi gyümis levesekre gondolom én,bár lehet van mtl tank is ami jo lehet oda​:blush:én anno gyümisre intake rta használtam a single coilosat annak jo íze volt claptonal de már csak mtl szoktam nyomni nem dl ezek​:blush:

3 kedvelés

Tapasztaltam ,hogy a gyümölcsösek jobban bejönnek DL-be ,de nem akarok újra DL ezni,mert régebben napi 20-25 ml is elment egy nap

3 kedvelés

Az igazság az hogy amit tudnék még sorolni azok sajnos nem olcsok és volt már nálam igy bizton állithatom részemről hogy jo ízkazán .

3 kedvelés

azért leírod mik azok :smiling_face::grin:

3 kedvelés

Persze szivesen …

3 kedvelés

qp Gata ,Hussar projekt x,Kayfun ,Kayfun lite, Pandora, most kapásbol ők jutottak eszembe az igazság hogy nálam rengeteg rta megfordult már

4 kedvelés

köszönöm szépen

3 kedvelés

Nincs mit szívesen :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Panora v2 re gondoltál?

2 kedvelés

Pandora V2?

1 kedvelés

Igen ő rá bocs csak melozom és gyorsban válaszlotam :sweat_smile:

1 kedvelés