Melyik legyen?

Reméljük tényleg csak ennyi a gond. :blush:

1 kedvelés

Kicsit offolok, bocsánat.
Lesz itt valaki szilveszterkor? Vagy csak én vagyok ennyire kiöregedve a hatalmas bulikból? :rofl: Vagy hívjuk, ahogy akarjuk, de jópár éve nem kedvelem őket. Legfeljebb valakinél házilag összejönni és tényleg csak olyanokkal, akikkel kedveljük/szeretjük egymást. Pötsfejem (párom) épp covidos, egyértelmű, hogy inkább otthon maradt, haverokkal meg nem szerveztünk semmit idén (mondjuk ez is csak egyszer volt 4-5 évvel ezelőtt :sweat_smile:). A másik, hogy a négylábú gyerekem az utóbbi években nagyon nem szereti a szilveszteri hangokat (valszeg ezért sem szeretem ezt az ünnepet), inkább vele vagyok. Szülők vállalják szívesen, de hát mégis én vagyok a második anyukája, ő pedig az én szerelmem. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én itt leszek :roll_eyes::slightly_smiling_face:
Szóval… Hogy állsz a podokkal?:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

én kb 26-28 éven át 3 életre is elegendőt már átbuliztam…Jó volt, durva is volt, elég is volt :joy:

3 kedvelés

Activity szünet van…hála égnek. :rofl:

2 kedvelés

Még mindig pihen, biztosra megyek. :sweat_smile:

1 kedvelés

Akkor szagolgatod a liquidet, vagy analóg megy?

1 kedvelés

Itt leszek ,boldogítalak benneteket mint mindíg​:crazy_face::crazy_face::crazy_face::crazy_face:

4 kedvelés

Elvétve én is itt leszek szerintem. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés


Ugye, aki nem az asztalon kutyul… :face_with_hand_over_mouth:
Amúgy én szoktam csak könyékig löttyös lenni, vagy más is ennyire szerencsétlen? :sweat_smile:
Biztosan feltette már több kezdő is a kérdést, de van olyan íz, amit bátran ajánlotok? Az első saját lötybölésem egy barackos-jegesteás volt, valszeg ő egy örök kedvenc marad. Mára úgy gondoltam, hogy a dohányosom is megérett, ez is egész jó. 555 gold néven fut. Egy kis jegeskávéssal talán még finomabb is.

Nem, analóg nem. Tegnap is rettenetes volt. :nauseated_face: Addig eszem a habkarikát. :sweat_smile:

1 kedvelés

Tiszta tömeg lesz. Én se nagyon indulok el bulizni egy hatévessel, fél 11-re kidőlne úgyis :smiling_imp:

És nesze neked olvasnivaló

2 kedvelés

Hát, én az asztalon szoktam, körülöttem sok papírtörlővel :slightly_smiling_face:
Nálam a favoritok a Don cristo pistachio, vape house the crown, dinner lady lemon tart. És van még sok amik időnként a tankokba kerülnek :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Jelen.
Nagy bulis se vagyok, meg valakinek vigyázni kell a kis busijára :blush:

3 kedvelés

Azta… ehhez nem lesz elég egy toll… Köszönöm! :hugs:

A Piggy a kismalac is nagyon finom ám, tessék a többit is megrendelni, megkóstolni! :hugs::joy:

DETTÓ! :facepunch:

3 kedvelés

A. Big c van még bekeverve, de az annyira nem jött be elsőre, egyelőre parkoló pályán van :slightly_smiling_face: itt van még lullaby bekeverésre vár.

3 kedvelés

Nyugi. Eddig még csak fél deciket kevertem, de már vannak egy decisek is. Nyitva van, mert öntöttem volna valamit bele. De aztán nyúlok valamiért és az egészet kiborítom. Tegnapelőtt tekerem lefelé a Dvarwot a modról, de nagyon fent fogtam meg. szétjött,és minden az asztalra folyt. Vannak ilyenek. De én tényleg nem a szobában keverek, hanem a műhely asztalomon. Próbáltam én fecskendővel visszanyerni valamennyit, de reménytelen volt. Csak letörölni lehetett. Vagy fel.

2 kedvelés

Mi lenne a fő csapásirány? Dohányos-analóg feeling/desszert vagy gyümis- mix/mentolos vonal/inkább valami karakteresebb egy ízből;esetleg sütis? Ez a legkényesebb kérdés errefelé. Ehhez képest modot meg tankot keresni gyerekjáték(és olcsó móka,de ezt majd megtudod :smiling_imp::smiling_imp::smiling_imp:)