Melyik legyen?

Beleszívtam a wickbe, szinte semmi aroma. Minimális édes íz, tényleg nagyon kevés, de a barack az nulla.
Következő slukknál az az undorító égett íz, mint az aionál. :face_with_spiral_eyes:

Az elején írtad,hogy a “nikkel érzékenységet nem hagyhatom figyelmen kívül” :thinking:ez tuti ?

Mármint mi a tuti? Hogy allergiám van? Mert az tuti.

1 kedvelés

Igen arra gondoltam de attól még íznek kellene hogy legyen bármilyen huzal (coil) :thinking:attól max kipirulsz mint én.
De hogy ízeket nem érzel​:thinking:ez gyanús nekem.

Ne értsd félre a kérdést, de hogy szívod az Ecigit?
Csak mert a cigihez képest azért másképp kell. Például a lánc dohányzást nem mindegyik bírja.

3 kedvelés

Igaza van Évának ! Az is fontos!
Lassan slukkolva kell vagyis én így szoktam és nem mondom hogy kiérzem melyik dohánysorról szedték a leveleket de azért minden aromámnak ismerem az ízét

2 kedvelés

Van két fajta podom. Az egyiket erősebben és rövid ideig, a másikat hosszabban és gyengébben jó használni. Legalábbis nálam

3 kedvelés

Igen, azt tudom, hogy elvileg ezeket lassabban kell, én is úgy csinálom. Az ursa adja még egyébként vissza leginkább az ízt, de már az is gyengébben. A wick viszont már semmit. Ezért nem értem én sem. Az a mellékíz meg talán kicsit csípős, mint a fokhagymánál kb., amikor már múlik, de még érzed. Sőt, nem is! Fémes íz, ez az! Nem csípős, hanem fémes!

Kövi kérdés :mióta vannak bekeverve az aromáid ? Azt tudjuk hogy pár napja kezdted :smiling_face:

Egyszer az egyik antibiotikumnál volt ilyen. :thinking:

2 hete, kicsit több.

2 kedvelés

Nem jók a dohányboltos liquidek, de egy kicsit vehetnél próbának, hogy a rossz liquidet ki lehessen zárni…

Neten rendeltem mindent.
Esetleg próbáljam meg, hogy amik külön vannak pg és vg, azokból egy 50-50 arányút csinálni? Mondjuk azok nikmentesek.

Most milyet tettél a podokba, milyen pg vg arányút?

Most is 50-50%-os van.

Most csak akkor érzed a fémes ízt ha… Na szóval slukkolás után?

Akkor a leginkább. De megmarad utána is egy ideig.

Hosszú ideig én is éreztem fémes ízt, de én nem tudtam semmihez kötni, mint te az antibiotikumhoz például.
Szerintem valami léellátasi /szívási probléma lehet.
De megidézem @Vaperina_Kinga t hátha ő tudja mi lehet :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Amalgám tömésed nincs véletlenül?
Ha túl sokat azon az oldalon szívod ahol esetleg ilyen tömés van a szádba előjöhet fémes íz…

1 kedvelés

Nem, olyanom nincs.