Melyik legyen?

Jó lesz az, az analóg napjai meg vannak számlálva. Én 1 hónapig coptam az egoval, ott és akkor utáltam meg a porlasztó témát.

Nem kell kétségbe esni, ha lemegy még egy doboz cigi, Róma sem egy nap alatt épült, vagy mi a tököm. :rofl:

5 kedvelés

Igen, én pedig ma.

A mai porlasztók már minőségben felűlmúlják elődeiket íz visszaadásban és tartósságban egyaránt, nálam a voopoo PnP porlasztók és az Aspire porlasztók is csak kb. Egy hónap után szorúlnak cserére, hozzá kell tennem, hogy kipróbáltam egy vapertárs Bishopját, hát ízre megdöbbentő az eltérés (a Bishop javára).

4 kedvelés

Visszatérve… Esetleg valakinek valami, amit eladásra szánna, és megfelelnek az én válogatós igényeimnek? :roll_eyes: Tudom ám, hogy itt sok mindenkinek van sok mindene! :face_with_monocle::crazy_face: Természetesen, ami nem porlasztós​:point_up:t2:

1 kedvelés

Amúgy vettem ma 2 porlasztót… ezek nem égtek be. Viszont abszolút semmi íze nincs egyik löttynek sem. Ez most akkor mi?
Próbáltam egy gyümis-mentolosat, abból csak a mentát éreztem. A barackos-jegesteásból nulla. Van gőz, de semmi íz.
Update: megint égett ízt érzek. :expressionless:

Tűvel is szokták szurkálni a lé be vezető nyílásokat, hogy jobban áramoljon a lé–

1 kedvelés

Veszel innen egy picot és egy bishopot, jövő héten már szipokálhatod is.

Ha jövő héten szipákolhatom, akkor biza neked kell fizetned. :thinking::rofl:

Sajnálom, én már a világ összes pénzét elköltöttem, a seggem kilóg. :smile:

1 kedvelés

Mindjá megsajnállak, ennyi mindennel a kezedben! :crazy_face: Vagy a fiókodban. Részletkérdés.

Ez nagyon ott van! :rofl: :rofl: :rofl:

Nyugi, a mai tesco látogatásunk után csatlakozom :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth::rofl:

Mondanám, hogy nők, de Istvánt még megbántanám a végén… :rofl: Bár, azt mondta, hogy csajos cuccai vannak… :thinking:

Ez nagyon tetszik…most jó ára is van…de nagyon csóró vagyok :pensive:
Nézegetem a modokat, kellene 2 a kazánok alá amik jönnek. De majd jön már a fizum :smile:

Uuuu, ez csini! :heart_eyes:
Lehet nekem fura a látásom, de ez ugrott be róla:


Mondjum olyan kiugró része, de akkor is. :woman_shrugging:t2:

Hali ha javasolhatom ne ne és ne smok mag :grin:

Csak smok-ot ne…ha ránk hallgatsz…:grin:

1 kedvelés

Igen, @Tyutyika -nak igaza van, erre ne adj pénzt.

1 kedvelés

Ha ez bejön akkor gondolom az a cápa kinézetű is tetszik amit Beáta linkelt :thinking: A Smoke márka nagyon az alja a kínálatnak…ahogy @Tyutyika is célzott rá

Annyi smokot láttam már tönkremenni, én sem ajánlom.

1 kedvelés