Melyik legyen?

Milyen furcsa, ezek szerint én vagyok nagyon fordítva bekötve. Fiatalokra gondolnám, hogy mindig gondoskodnak a mobilról is, hogy mindig fel legyen töltve, abban aztán nincs akksi cserélgetés. Nehogymá lemaradjanak egy megosztásról ha kimennek wc-re :slight_smile: Én ericcson ga628-al kezdtem, na ahhoz kellett két akksi, hogy kibírja a napot. Utána nem lett divat a tartalék akksi. Mondjuk a filmeken mindig pont lemerül a teló, amikor kellene… Vagy annyira kisipari gőzölő lennék, hogy nem számít? Tény, hogy több készülékem is van és egy 18350-es akksi sosem merül le nekem napközben. Amióta vépelek, sosem kellett napközpen akksit cserélnem, pedig mindig ott van nálam a tartalék akksi, de csak fölösleges súlynak :slight_smile: Hát kisüzemi vagyok úgy néz ki. Nekem elég figyelni, hogy elég legyen a napra :slight_smile: Azért nézem az ájkoszt használókat is, ott nem lehet akksit cserélgetni, sokszor látom őket, hoggy a dohányzóban várnak a tárolójában, hogy töltődjön annyi, hogy lehessen szívni :slight_smile: de sokan figyelnek rá, hogy sose merüljön le annyira, hogy ne bírja ki a következő cigi szünetet :slight_smile: Egyedül az e-cigi világában van, hogy tartalék akksit kell hordani meg cserélgetni, nehogy világvége legyen egy lemerült akksi miatt :slight_smile: Tényleg biztos én vagyok bekötve fordítva, de szerintem semmi gond a beépített akkus moddal :slight_smile:

1 kedvelés