Melyik legyen?

Egyébként hogy lehet, hogy porlasztós tankban a porlasztó cucc kibír heteket? Használtam és is porlasztósat és volt, hogy két hét után cseréltem benne. Nem emlékszem, hogy milyen lötyiket használtam benne, de a mostani lötyijeimmel maximum 2-3 naponta tekerés/vatta csere. ízre még bírná, de kinézetre egyértelműen csere, annyira kokszolódásnak látszik azzal is, ami elvileg nem kokszol annyira. Jobban bírja a porlasztó mint a tekerés, amit csinálok? Le a kalappal a porlasztók előtt, van létjogosultságuk bizonyos lötyiknél :slight_smile:

Am. Én nagyon jól megvagyok a beépített akksus mod-okkal is :slight_smile: De +1 a gazdaságosság miatt a cserélhetőseknek. Viszont ígérem, hogy ha kiszolgálják az idejüket, akkor a használt elem gyűjtőben végzik :slight_smile:

A kényelemről kicsit. Beépített akkus mod… Elég csak a beépített akkus mobiljainkra gondolni… Ha valaki azt mondaná, hogy ez rossz, szerezzek be olyan mobilt, aminek cserélhető az akksija, azzal jobban járok… hát elküldeném a fenébe… A mobilokban nem gáz a beépített akksi, jobbnak érezzük, szerintem ez hasonló, az e-cigi mod-ban sem gáz ugyanúgy :slight_smile:

1 kedvelés