Melyik legyen?

Igen, ez igaz, de azért ne felejtsük el, hogy ha valakinek egy vagy két szettje van, akkor azért nem mindegy, hogy kikapja az akksit és kicseréli vagy felrakja tölteni a cuccot és 1 vagy 2 órát nem tudja használni. Egyébként annyival kerül többe a cserélhető akksi, amennyibe az akksi meg a töltő kerül, cserébe az akksit akármelyik modba be tudod rakni, vagy ha lecseréled, akkor az újba is.

A porlasztóval nekem nem volt jó tapasztalatom, amikor hetente 4 darabot ellöttem, mert 2 selejt volt és volt hogy csak 1 órát bírt. A kényelem meg max azt a plusz 10 percet jelenit, amit az építés jelent, igaz az elején ezt nehezebb csinálni, de eddig még mindenki meg tudta tanulni.

Én még mindig azt gondolom, hogy egy podot lecserélni egy porlasztós rta-ra nem igazán előrelépés, erre én nem költenék, akkor venni kell inkább még 1 vagy 2 podot, azt kész.

Hozzátenném, hogy én nem vagyok pedáns, elfelejtem felrakni tölteni, nem rendelek időben új porlasztót, szóval nekem ezért sem jön be ez a kombó, biztos van, aki ezekkel együtt tud élni.

Még annyi, hogy nem tudom mi lesz 1 vagy 2 vagy 5 év múlva, de nagyon abba az írányba megy minden, hogy ne lehessen egyszerű eszközöket beszerezni és használni. Így a jobb minőségű eszközök értéke nálam nagyobb, mert lehet 2 év múlva nem lehet majd beszerezni a sok cuccot Kínából, mint most. Akksi, vatta, húzal mindig lesz.

Egyébként meg igen, sokan sokféleképpen csinálják és mindegyik út járható, a maga előnyeivel és hátrányaival, a döntés mindig a usernél van, mi csak felvázoljuk az opciókat.

3 kedvelés