Mellékhatás?

Szerintem ez valami enyhe pánikbetegség lehet. Az évek alatt lelkileg és testileg is hozzá szoktál a dohányzáshoz és a nikotinhoz. A nikotin pl: különböző hormonok termelését is befolyásolja. Gondolom a dohányzás és a nikotin megvonásától a szervezeted elkezdet bepánikolni mert fogalma sincs, hogy most mi történik. Nem tudom, hogy mtl-t (szájból tüdőre) vagy dl-t (egyből tüdőre) használsz.
Ha a hagyományos un. nikotin boostert használod, akkor dl-ben el lehet menni a 9mg-ig. Nekem ezzel működött az, hogy kb 20-25 perc perc után elég volt. Az első 1-2 percben kapar, de aztán meg lehet szokni. (ha ezt magadnak kevered a pg aránya ne menjen 20% fölé)
Mtl-el nincsenek tapasztalataim, de amiket hallottam 16-18mg-ot használók aránya sem ritka.
És akkor most jöhet a csoda: a nikotin só. Ebben az a szuper, hogy nincs a kellemetlen kaparós izé mint a nikotin boosterrel. Így mér el lehet menni a extrémitások- egyesek szerint a normalitások- felé.
Ami a gond. hogy 20mg felet az eu-ban minden is illegális, viszont az okosok szerint az 52mg-al van meg a 16-18 slukkos cigarettázási élmény. Pl: az egyik ilyen eszköz a csempészett Elf bar miatt volt mostanában a balhé.

Amúgy akár lehet véletlen is, hogy pont most jött ki valami szívritmuszavar, szóval ha tutira akarsz menni, akkor egy ekg biztosan nem fog ártani.

1 kedvelés