Elfogy a levegő

Sziasztok.Tanácsot szeretnék kérni. (amit a végén teszek fel) Viszonylag kezdő e-cigi vagyok. (inkább kezdő :slightly_smiling_face:) 2 éve +pár hónap szoktam át a gőzőlésre 21 év és napi 20/30 szál cigi után. Az első készülékem 1 wismec v80 volt nse tankkal ws-m 0.27ohm porlasztóval. Semmi baj nem volt tejes ki váltás.Persze az ilyenkor szokásos hátt torok fájdalmakkal de éreztem a javulást így nem adtam fel! :slightly_smiling_face:Csak sajnos ez a készülék teljesen műanyag így a folyamatos “munka helyi” baleset után feladat a harcot (az első tank ugyan ez :frowning:) így kis keresgélés után meg vettem aegis solo 100 készüléket (gondolom nem nagyon kel be mutatni :slightly_smiling_face:) tankot nem vetem mivel rendeltem egy nse tankot a ws-m porlasztók hoz amiből be tárasztam. A 3 dik tank után úgy gondoltam veszek egy fémfejet (úgyis el fogyott a porlasztóm) sajnos ehhez a ws-m nem sok tank hoz kompatibilis így beszeresztem 1 somk TFV9 et vaporesso gt 0.20ohm porlasztóval amit ugye 40-100w kőzőt kellene hajtani amit az én módom tud is csak 1 aksi igen kevés (3-4 óra) 50w használatnál (most jőn a lényeg) nem kesztem el füladni inkább nem volt nyomot érzés a melkasomba olyan mit mikor kicsit szaladgálsz kitt a gyerekekkel csak ez szaladgálás nélkül. (itt jőn a kérdés​:slightly_smiling_face:) Mitől lehet ez?? Persze cseréltem porlasztó nagyobbat kisebbet vetem új eleaf melo tankot porlasztóval. A leves ugyan az amit leges leg előszőr vetem nincs változás kivéve ízek.Szeretnék tanácsot kérni miatt csináljak? :thinking:Előre is köszönöm.

4 kedvelés

Szia én arra tudnék gondolni hogy 2 tank között nincs olyan nagy különbség hogy sokall több nikotint viszel be a szervezettbe ? https://oxygain.sk/blog/nikotinso-azaz-nicsalt-amit-erdemes-tudni-b25.html
Ezt a görbét nézd meg ha megnézzed 30 perc alatt ürül ki nagyából egy ment . A kérdés az lenne hogy mennyi aza idő inter valum a vapelésed között ? Reggel fel kellsz pótolod a nikotint . Majd várj 30 percet és megint pótold de ugyan annyi slukk mint az első körben , és ezt a görbét játszd végig ha tudod. Fejfásod nincsen ? A lényeg az lenne hogy mindig ugyan annyi nikotin vigyél be , és akkor kiderül az hogy sok e bevitt dózis .Nálam ezek a tünet akkor jelenetkéik ha többet vittem be mint amit kellet volna. Bocs hogy hosszú lett de az egészségedről van szó ami legfontosabb. Üdv köztünk :slight_smile:

3 kedvelés

Szia kősszőnőm a gyors választ. :slightly_smiling_face:Nem volt hosszú én sem tudok rőviden fogalmazni.Nincs fej fájás módjuk ez lehet abból is hogy elég sok folyadékot iszok vg miatt is ami ugye szárít is (vagy pg ezt őssze keverem bocsi) jóban bele gondolva van benne igaság hogy sok a nikotin illetve sok a használat egy időben váltottam kisebb nikotin adagra (6mg al kesztem most 3mg van) és elég unalmas munka beosztása. :grinning:Meg próbálok kevesebbet gőzölni (de olyan jo​:yum:) kősszőnőm még egyszer.

1 kedvelés

AZ hogy nehezében kapsz egy kicsit levegőt annak az első jele hogy sok a nikotin beviteled . Ha éreznéd hogy egy kicsit is fáj a fejed vagy émelygés van akkor tuti hogy sok :slight_smile: Hiába gyengébb a nikotin ha megnézed a görbét ugye 30 perc de ha te abban lánc vape elsz akkor már bőven a megszokott 6 mg felet vagy amit megszoktál , és ezt érzed meg .Nah szóval remélem érted .

1 kedvelés

:smile: Igen értem most már. Biztos hogy bele vapo lok abba a 30 percbe (nem is egyszer) :roll_eyes: Szóval akkor akarat erő hogy neeeem (vagy vissza a 6mg os) :grin: (eddig eszt senki nem tudta meg fejteni kősszi még egyszer)

Nincs mit nagyon szívesen :slight_smile: Nem föltétlenül kell liquidet váltani inkább csak egy kicsit számolni. Nekem most is több féle liquidem van itthon . 3-6-9-18 mg . Én tudom hogy nekem nagyából 9-12 mg megfelelő nagyából egy fél órában.(tudom ez sokk ) De ha pl filmet nézem akkor a 3mg mosat szívom mert finom és jól esik dl ben és azt szívhatom dögivel .De ha pl bent kell melóznom vagy sokat vezetek akkor előszedem mtl ben a 18 mg ot ami irdatlan sok tisztában is vagyok vele :slight_smile: 2 rövid slukk és fél óráig el vagyok :slight_smile: Neked is ezt tudnám tanácsolni. Nézd meg mennyi a slukk időd felezd meg és akkor 15 percenként nyomathatod nem esel át a ló másik oldalára . És a vape élmény is megmarad .

Írtam hogy nagyon kezdő vagyok és kőrőlutem nem nagyon vanak akik értik is eszt az egészet csak szívják. Szóval még fogadom a tanácsodat és így teszek. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

De pl az mtl most tértem én is vissza és ugyan igy jártam mint te :slight_smile: 18 mg túl nyomtam a célon az már tényleg egy durva kategória szóval többet nem is keverek 18 ból . Be sokaltam nehezebben kaptam levegőt nem is kicsit . De ezt rögtön észre veszed , majd egy idő után . Ilyenkor nincs más teendő mint félre tolni egy órára az egész cigit és sopánkodni :slight_smile: hogy szarvas hibát csináltam . De most pl home office munka van mert reggelig meg kell csinálnom a logisztikát nekik . Na most a 3mg os van a kezemben mert ezt nyomathatom 1000 el és jól esik . Egy banános vaníliás desszert íz dl ben :slight_smile: senkit nem érdekel hogy elvagyok tűnve a gőzben lassan :smiley:

2 kedvelés

Szia Gábor. :slightly_smiling_face:

A porlasztó a ludas. A ws-m-ben 1db tekercs van a GT-ben 3. A Melo tankhoz az alacsony ellenállás tekercsben mesh lap van. Az utóbbi 2 sokkal több liquidet porlaszt mint a ws-m. Több gőzt viszel be. Ez okozza a mellkasfájdalmat. Ha többet szívnál abból már esélyesen nikotinmérgezés lesz. Vissza kéne térni az 1 tekercses variánsokra. Ahol a tekercs hasznos felülete (ahol éri a liquid) kevés.

2 kedvelés

Szia Kinga. Kősszőnőm a választ. :slightly_smiling_face:Tudnál nekem javasolni valamit ebből ki indulva?Nem feltétlenül a meg lévő tankokhoz. Wismec nse tankkal csak az volt a baj hogy mindig le tőrt a feje. :frowning::pray:

Nem jutott eszembe a neve, rákerestem, megtaláltam. Eleaf G Zeno S tank. Ez egy porlasztós csoda ami MTL és DL is tud lenni. Ha jól olvasom akkor 0.2, 0.4, 0.8 és 1.2 ohm-os porik vannak hozzá. Ha megfelel a tank, mert nem rábeszélni szeretnélek, csak megfelel a probléma orvoslására, akkor szerintem számodra a 0.8 ohm-os lenne a legideálisabb. És még az 1 akkus mododat sem gyilkolja. :slightly_smiling_face:

Szerk.: javítva, elírtam a tank típusát.

1 kedvelés

Gyorsan Google barátom segítségével még is néztem. :slightly_smiling_face:Jónak tűnik úgy hogy rendelés lesz nem sokára (úgy is kell pár dolog) Kősszőnőm! Jelentkezem az eredményel. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Örülnénk, ilyen tank még említés szinten sem volt az oldalon. :blush: Remélem tényleg bevalik. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Remélem én is :pray:köszönöm a tippet előre is :slightly_smiling_face:be számolok majd róla (ősszeszedeteben mit a téma irásánál :sweat_smile:)

1 kedvelés