Megmaradt régebbi levesek hasznosítása

Egyetértek Kingával ami már fura utóízű lett az már nem lessz jobb még feljavítva sem,ha csak gyengűltek az ízek akkor megküldeném vmi mindent is elnyomó aromával pl vmi erős dohány!Mikor idén újra kezdtem sajnos énis beleszaladtam pont a Solubba(pedig van 1-2 vállalható ízük)hogy max 1.5 hónap és el kell fogynia különben vagy gyengül vagy lessz egyfajta fura utóíze,Backer Flavors is hasonló nálam még a dohányos is 3.hétre beérik utánna rá kell állni pöfékelni,mert max 2-3 hét beérés után és már nem azt adja,hozzátenném mostanság csak dohányos vonalon mozgok,a Tpa és Inawera pedig ára ellenére nekem hozza az elvártat beérés után(a türelem rózsát terem,rájuk nagyon igaz​:slightly_smiling_face:).Múlt héten kevertem be B.F. fahéj almát na az is kb mindent elnyomó íz lehet a fahéj miatt,1 hét után azt mondanám nem az én ízvilágom,még jó hogy a nővérem is kezd ráálni az e cigire,mert az meg kb csápolt érte​:slightly_smiling_face:Meg ugye az sem mindegy mtl vagy dl felhasznállás,hogy melyik ízvilág felé tudsz elmenni adott feljavítás céljából.

3 kedvelés