Megmaradt régebbi levesek hasznosítása

Mennyi idő után javitottál rajta?

Az Inawera nem 800ft. Az amúgy nekem is bejött, és a Capella is. :slightly_smiling_face: Az Al Carlo teljesen más kategória. Meg az sem mindegy, hogy tömény, vagy szappan ízű. Ha már össze ért, szappanossá vált, akkor higitas után is olyan íze lesz, csak halványabb. Tapasztaltam, főleg Big Mouth-nál.

3 kedvelés

Nálam is volt kettő Big Mouth de nulla az egész pedig többet vártam tőlük

2 kedvelés

BM nekem sem tetszik
Borzasztó utóizek, van olyan aminek köze sincs a ráirt izhez :smiley:
A Chill Pill állitólag ugyanilyen, még nem próbáltam.

2 kedvelés

Chill Pill nagy kedvencem. Köröket ver a BM-re. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A Liguidhallon van egy csomó Chill Pill snv a kosaramban.
De már annyi mindenem van itthon :frowning:
Melyik desszerteset szereted?

1 kedvelés

A Chill Pill aromák nekem is nagyon bejöttek, és inkább az snv vonal. A 10ml-es aromáknál néha elofordult egy kis mellék-íz, még gépi keverés esetén is. A BM-al eddig csak rossz tapasztalataim voltak. :frowning: Ami mostanában nagyon bejött, az a Dinner Lady, viszont az drágább. :frowning: De nagyon jó számomra! :slight_smile:

2 kedvelés

Nekem ez az egy van eddig de ezerszer jobb min t Big Mouth. Ezt szívtam eddig a legtöbbet, gyorsan fogy nálam mert szerintem nagyon finom. Édes de nem olyan tolakodóan mint egy csokis. Ez a fajta engem a Chupa Chups nyalókára emlékeztet. Ebből is biztos hogy többszöri vásárlás lesz ! Ebben 15ml aroma volt és nem a flaskát kell megfizetni szerintem :smiley: A Big Mouth fele ennyibe kerül és fele olyan jó

2 kedvelés

kép_2020-11-21_192511

Viccet félre téve nekem csak VG ment bele és így pont jó :slight_smile:

1 kedvelés

Egyetértek Kingával ami már fura utóízű lett az már nem lessz jobb még feljavítva sem,ha csak gyengűltek az ízek akkor megküldeném vmi mindent is elnyomó aromával pl vmi erős dohány!Mikor idén újra kezdtem sajnos énis beleszaladtam pont a Solubba(pedig van 1-2 vállalható ízük)hogy max 1.5 hónap és el kell fogynia különben vagy gyengül vagy lessz egyfajta fura utóíze,Backer Flavors is hasonló nálam még a dohányos is 3.hétre beérik utánna rá kell állni pöfékelni,mert max 2-3 hét beérés után és már nem azt adja,hozzátenném mostanság csak dohányos vonalon mozgok,a Tpa és Inawera pedig ára ellenére nekem hozza az elvártat beérés után(a türelem rózsát terem,rájuk nagyon igaz​:slightly_smiling_face:).Múlt héten kevertem be B.F. fahéj almát na az is kb mindent elnyomó íz lehet a fahéj miatt,1 hét után azt mondanám nem az én ízvilágom,még jó hogy a nővérem is kezd ráálni az e cigire,mert az meg kb csápolt érte​:slightly_smiling_face:Meg ugye az sem mindegy mtl vagy dl felhasznállás,hogy melyik ízvilág felé tudsz elmenni adott feljavítás céljából.

3 kedvelés

Változtatnék, na ez a csokis fánk isteni finom :yum: :heart_eyes:

5 kedvelés

Két fajta rossz csokis élmény után nem szivesen próbálkoznék meg egy újabbal, rendesen traumát okozott :smiley:

4 kedvelés

Ne aggódj, nem egyedi (tudom, ez most marhára megnyugtató volt :laughing:). Nem tudom pontosan mennyi, de túlzás nélkül mondom, NAGYON sok csokoládés aromát próbáltam évek során.
Egyetlen egy fajta jött be, ahol nincs mellékíz, nincs szappan íz, nem műanyag…satöbbi. Igaz ez sem azt hozza, amit írnak a leírásban, mert ott “Csokoládé szószba mártott mályvacukor és ropogós keksz”-et ígérnek.
Ellenben ez NUTELLA ízű. Viszont azt tökéletesen hozza, nem csak ízre, illatra is. Beleszagolok és fröccsenő nyállal harapok a palack mellé a levegőbe, annyira nutella :crazy_face:
Anyakönyvezett nevén: “Barehead - Smores”
Nem olcsó kategória, de ha valakinek nutella kell a tüdőbe, akkor helyben van.

3 kedvelés

Köszönöm :laughing:

Amit eddig én kóstoltam annál szintén volt mellékíz de nem szappan vagy műanyag hanem biztos tudja mindenki milyen az a fajta nagyon gagyi legolcsóbb csokimikulás amit decemberben szoktak ugye árulni aminek még csokoládé formájában sincs köze a csokoládéhoz. Na még attól is rosszabb utóíz maradt a számban :smiley: De azt is hülyeségnek tartom mikor olyan aromát hoznak létre aminél több íznek kellene megjelennie mint amit Te is említettél hogy keksz stb ott nem lehet kivitelezni, hülyeség de cáfoljátok meg ha tévedek és van olyan ami tudja hozni azt ami rá van írva

Sziasztok!

Nem akartam új topikot nyitni emiatt, meg talán releváns is. Vannak nagyon régről megmaradt kész/bolti liquidjeim. Vannak nyitottak, bontatlanok is. Tudom, hogy a bontatlanra rá van írva mennyi az annyi azzal nincs is baj.

A nyitottakkal lenne kapcsolatos a kérdés, hogy azoknak mennyi a szavatossága illetve miből lehet észrevenni, hogy már nem kéne használni? Esetleg van erre egy ökölszabály, hogy fél év és ennyi?
Nem mindenáron akarom felhaszálni, de ha nem muszáj akkor nem pazrolnék. Igen, majdnem lemaradt, hogy 12mg-osak, mintha valahol olvastam volna, hogy ennek is van valamennyi szerepe.

Bocsi, hogyha amatőr kérdés, de általában mindig elfogyott amit kinyitottam :smiley: mostanság pedig már hűtőben tárolok, ezek meg csak igy kallodtak :smiley:

Köszi a segítséget :slight_smile:

Szia. Ha nem éri közvetlen napfény akkor kb 2 évig elállnak. A napfény gyilkolja a nikotint, így azért is fontos merre kallodnak. :slightly_smiling_face: Bajod nem lesz ha megkóstolod. Akkor van baj, ha vizezett alappal készült, vagy trafikos kész liquid, mert azok is vizezettek, azoknak egy idő után elmegy az ízük. Ha esetleg már nem jó akkor jelentős minőségromlás vehető észre ami mindenre vonatkozik, szín, erősség, íz. A leggyakoribb az, hogy veszít az erősségéből.

1 kedvelés

Ehhez annyit fűznék hozzá hogy amit a Floravita féle alappal készítettem még mindig ugyan olyan jól tartja magát :slight_smile: Nem akarok reklámozni sem de első alkalommal a Vapingunderground-tól rendeltem és mikor az orromon fújtam olyan volt mintha csak víz jött volna ki és az ízük romlott. Ettől függetlenül szívható ugyan úgy, bajom nincs tőle semmi csak már nem kellemes

3 kedvelés

Köszi, akkor rájuk nézek aztan meglatjuk :smiley:

3 kedvelés

A Floralvital pg és vg tényleg jónak bizonyúlt nálam is, csak 1 probléma van vele,hogyha nikotinos kell akkor igen körülményes még azt is beszerezni és úgymond az olcsóból mindjárt jóval drábább lessz,ha valakinek van a nicboostere esetleg jó ötlete nem horror áron akkor az esetlegesen érdekelne​:slightly_smiling_face:!

3 kedvelés

A booster kérdést én úgy oldottam meg, hogy rendeltem Vu-rol 36-os alapot, és azzal állítom be a kívánt nik mennyiséget. Mivel alacsony nic tartalmú lotyiket szívok (1.5-4), ezért néhány mili megy 50ml kész levesbe. :slight_smile: Amin még gondolkoztam, hogy láttam 100-as nicet is, csak mivel onnan nem igazán szoktunk rendelni (4-5en egyszerre) így a szállítás miatt nem biztos, hogy megérné. Ha valakinek van bevált, ennél jobb módszere, az engem is érdekelne. A Vu aroma kínálata, és alapja miatt is. :slight_smile:

3 kedvelés