Megfelelő RTA tank

Sziasztok.
Szeretnék tőletek tanácsot kérni.
Adott egy Eleaf Istick Pico és egy Vaporesso GTX ONE készülékem, jelen pillantban csak porlasztós tankom van, valamiért még mindig nem az igazi a helyzet, és nagyon úgy érzem, hogy jobban járnék ha megpóbálnám én magam az építést, arról nem beszélve hogy idővel pénztárca barátabb lesz a porlasztók vásárlása helyett. Nagyon félek tőle, de bízok bennetek :smiling_face::smiling_face:.
Nem tervezek egyenlőre másik modot venni, hiszen a Vaporesso GTX ONE a napokban érkezett meg és nagyon szép kis darab, csak a tankkal nem vagyok megbarátkozva.
Ezért egy olyan RTA tankot szeretnék ami a Vaporessora jó.
Adrásnak a videó között sikerült találnom egy Damn Vape Fresia Rta tankot egyenlőre elég igéretesnek látszik hiszen mondta hogy kezdőknek is jó, úgy hogy még tuti kis milliószor megnézem még azt a videót :joy::rofl::smiling_face:.
Esetleg tudnátok-e még ajánlani valamit amit nézzek meg, a fő szempont könnyű legyen az építés jujjj de izgulok hiszen még sose csináltam, és mtl legyen, de ha szűk DL az se baj.
Előre is nagyon szépen köszönöm a segítő kommenteket :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szia. :blush:
Én nem javasolnám a Fresia-t. :confused: Nekem is volt. 1.5 évig használtam. Nehéz úgy megvattázni, hogy ne follyon. Illetve a tekerés sem mindegy milyet teszel bele. Igényli az MTL claptont. Ami egyébként nem baj, csak szerintem nagy a rugózása. :thinking:

6 kedvelés

szia,kizoku limite van az asszonynak az is elfér a modon neki is vaporesso modja van csak felváltva használja rajta a poris tankot a gtx one meg a kizokut de én tekerem neki a kizokut​:blush:az sem egy rossz mtl rta tank a kizoku

10 kedvelés

@anon88785338 úgy tudom jól megvan a kayfun lite klónnal, olcsó, sokféleképpen beállítható kis tank.

Én bp mods pioneert használok, van dvarw mtl fl tankom is.

Meg még egy pár amit még nem használtam.

Lehet érdemes lenne körbenézni a kezdőknek topikokban, akkor ki tudsz próbálni egy rta ingyen 1 hónapig.

https://vaperina.cc/c/e-cigit-kezdoknek/74

6 kedvelés

Köszönöm, sajnos nekem nem opció, németországba vagyok. Régen még a covid előt volt olyan opció, hogy kilehetet próbálni a megvásárolni kivànt terméket, meg a liqvideket is, de már sajnos nem lehet.

2 kedvelés

Szia!
Én néznék rá magamnak a helyedbe egy Kayfun Prime mtl rta-t klónban,van léellátás szabályzásra lehetőség és könnyű építeni is a Lite-tól véleményem szerint jobb,de ez lehet szubjektív​:v:De a palyafutásom során a legkevesebb törődést igénylő tankom persze rta-k világába a Taifun Gtr mindent tud amit kell,ízben is jó sztem csak ugye 23mm ami a Gtx-ről lehet lelógna​:thinking:

7 kedvelés

Csatlakozom a Kayfun klónos javaslathoz. Nekem Lite-om van: Lehetetlen rosszul vattázni, szó szerint csak belegyömöszkölöm, ahogy esik úgy puffan, szinte már akarom, hogy egyszer elrontsam, de nem megy :sweat_smile:

6 kedvelés

Ezt a Kayfunt feltétlen megnézem :grin::smiling_face: Már keresem is

5 kedvelés

Szia András. Nem volt kevés a vatta, de volt, hogy kellett a vattagát és ugyanúgy feltolta a liquid a vattát egy idő után. Jobb esetben csak könyezett, rosszabb esetben ázott a mod. Én könnyű vattákat használok, ilyen Cotton Bacon és társai a mindennapokra nálam kizárva. De a Fresia esetében mindent kipróbáltam ami kéznél volt és oda kell a tömör vatta, bár egy idő után itt is észrevehető volt egy kevés könnyezés. Bár ez csak elmélet, de ha beleférne szálhuzallal a 3as mag (még nem próbáltam, de ha igen…) akkor ott lenne problémamentes. Én emiatt nem ajánlanán kezdőknek. Talán 2. RTA-nak, mikor már tudja valaki az ilyen gondokat kezelni. Legelső felújítható RTA-nak mindenképp csalódásmemtes RTA-t kell ajánlani. Sajnos a Fresia nem ilyen.

A Kizoku Limit-nek már keskenyebb a levezető nyílása, tehát könnyebb eltalálni a vattát bele. Azt jobban ajánlanám kezdők számára. És mivel a lefogatás olyan mint a Galaxies-é, így tudom, hogy könnyebb lesz vele bánni, mint a Fresia-val.

Szerk.: De 3as magon viszont nagyon melegedne már a Fresia. Amúgy is melegszik, de ha el van találva a levegő akkor nem mert hűl rendesen. Én azt félDL-ként használtam.

4 kedvelés

Javaslom az ulton klónt, kicsit drágább, de jó minőség.

4 kedvelés

Feltétlen olyan írjatok amiről találok videót :rofl::joy:. Vagy ha nincs akkor valaki beválalná hogy segít videóhíváson :smiling_face:

3 kedvelés

További javasolt első tankok:
Vapefly galaxies
Innokin ares 2

4 kedvelés

Mindenről is van video :+1:

2 kedvelés

Baszus már listát kell írjak :smiling_face: Nagy a bőség zavara. Eltart egy kis időbe mire mindet megnézem és eldöntöm, de nem baj bombázatok csak javaslatokkal :grin:

6 kedvelés

Ízes volt úgy is, a felület miatt. És ahogy írod is, simán visszahűlt a viszonylag sok levegő miatt. :slightly_smiling_face:

Engem nem szokott zavarni milyen irányban van a csavar vége. :slightly_smiling_face: Egyedül az imbusszal nem voltam kibékülve, de aztán találtam egy olyan órás csavarhúzó szettet amiben a szabvány 1.5mm-es imbusznak volt rendesen nyele, így azzal lényegesen kevesebb bosszúság ért.

Még ezek mellett én is szavaznék a Kayfun-ra. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

És még beajánlanám az Ammit MTL RTA-t is. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hála Istennek abból is van kismillió fajta vagy én keresem rosszul?

2 kedvelés

Dehogy. Tényleg sok van. :slightly_smiling_face: Én ezt a kettőt emelném ki. :slightly_smiling_face:


5 kedvelés

Nekem is ajánlottak mindent. Azután úgy adódott, hogy a By-ka v.8 és a Dvarw jött velem szembe. Azelőtt sosem gondoltam, hogy ezek lesznek a tankjaim. Végül is meg vagyok velük elégedve. A Dvarw -nál jobb ízeket eddig még egyik sem tudott, az utcára viszont inkább valamelyik felültöltőset viszem. Biztos jók azok is mind, amiket ajánlanak a többiek, mert szépek azok is, nézeged őket, aztán amelyiket épp árulnak is valahol, és a pénztárcád is megengedi, hajrá.

6 kedvelés

9 bejegyzést új témára osztott fel: Milyen időnként kell tekerést cserélni?