Meg vannak ezek őrülve

Ah TEK nem olyan most felmérik veszélyes e a lányka . Van a fegyver a közelben ! Ha a konyhába robotól egy késel a kezébe . Kap egy villanó gránátot az arcába . Meg vakul nem hal . Szépen végig simogatják a hátát egy gumibottal . Kirúgjak a lábat úgy hogy arcra essen. Aztán a zsák a fejére RK ra be . Meg kérdezik 100 szór ugyan azt mi van a cigivel ? Aztán amikor rá unnak addig verik amig alá nem írja hogy nem volt bántva :! Mit kell aggódni ezen rendes srácok ők :scream:

Akkor még oda is adnám neki, mert nekem nem igazán kell ilyen lórúgás nikotin adag. :smiley:

Most még! Ha komolyodik a dolog,lehet még kevés is lesz.:joy:

Hozzánk szokott jönni melóhelyre rendszeresen de ráadásul még magas is. Úgy érzem mellette magam mintha a gyereke lennék :joy:

műszerű? :roll_eyes:

Hát, kívancsi leszek a sztorira…

Ne má. Pont ma csináltattam szemüveget. És még hal sem lehetek? :frowning:

Viccet félre téve, azért vigyázz magadra, ha mégis megy. Ez fura, bizarr, és személy szerint aggódom emiatt.

6 kedvelés

Le sem tervezek menni, ha a telefonban nem szolgál valami értelmes magyarázattal. :slight_smile:

1 kedvelés

Nem jött még? :thinking: Szerintem akkor se menjél le, b…szd ki neki az ablakon a pakkot, menjen Isten hírével.

Hozót még egy csomagot :smiley:

Biztos melegszik a fürdővíz

Ne csináljátok már​:rofl::rofl::rofl:nem tudom megtekerni a tankjaimat :rofl::rofl::rofl:olyan dinnyék vagytok :rofl::rofl::rofl:

Nem keeellll! Igazából ez sem kell, de attól még nem adom neki :smiley:

Azért az milyen bizarr már, hogy az embernek már azon is agyfaszt kell kapnia, ha nyer valamit…meh.

-…és hányan vagytok?
-Fünf!

Na akkor futás…

3 kedvelés

Nekem moondod? Úgy ki lettem verve a maradék eszemből, hogy a kék villamosra ráöntöttem valami erdeigyümit és most nekem nayon rossz :smiley:

Akkor meg tekerjél, ne fórumozz. :grin:

Nem toltok ki velem :grin:kettő sikerült ,de még kell kettő :rofl::rofl::rofl:
Figyelek ,nehogy lemaradjak valamiről :grin::grin::grin:

3 kedvelés

Erre már lassan egy kőműves actimelt kell tekerni :smiley: