Csomagpara

Sziasztok, hat nem hiszitek el hogy jartam, rendeltem egy kis cuki voopoo q-t a juicyvape oldalarol, ha mar az elozo feladta. Illetve melle egy 40mles nikotinmentes liquidet. Tegnap boldogan megyek a csomagert a packeta automatahoz, erre tok mas csomagjat kaptam meg. Az ugyfelszolgalaton aztmondtak osszekevertek a csomagokat, ha megtalaljak az en csomagom felkuldik a pesti depoba es ott biztosra mennek, atnezik a tartalmat. Kellett pontos informaciokat megadnom a csomag tartalmarol, ebbol adodhat problemam? Olvasgattam a neten de egyes forrasok szerint az izesitett liquid is problemas nem csak a nikotinos, valakinek valami tapasztalat vagy sejtelem? :sweat_smile:

3 kedvelés

Szerintem semmi köze hozzá, hogy mi van benne. Elektromos eszköz és folyadék van a dobozban. Nem aggódnék a helyedben.

3 kedvelés

Jobban érdekli őket a csomag tartalma, mint az, hogy valójában TE vagy-e az akinek címezték?
A belbecshez semmi közük nem lehet szerintem, ők “csak” szállítanak.
Nem hinném, hogy lesz belőle problémád.
Fura ez az egész. :saluting_face: :grimacing: :thinking:

4 kedvelés

Továbbá végiggondolva a helyzet miért is bontják ki a csomagot?:thinking:

3 kedvelés

Mert annyira elbaltaztak, hogy azt se tudjak milyen csomagot kene keresniuk szerintem xd

3 kedvelés

Szerintem pedig, bár nem értek a csomagok adminisztrációjához, de ha egy webshop felad valakinek packetán keresztül, vagy bármilyen más csomagküldő szolgáltatáson keresztül, akkor náluk is ugyanúgy meg kéne lennie a követésnek, vagy minimum a packeta rendszerében, ugyanis feltételezem ők generálták a feladási azonosítót, tehát egyszerűen csak tárolni kéne a rendszerben az adatokat normálisan, hogy ki ad fel kinek, mikor és honnan, és persze az ehhez tartozó csomagszámot. Mert ugyebár e-mail és az SMS is úgy megy az embernek, hogy XY feladott számodra egy csomagot, tehát tudniuk kéne csomagszám alapján, hogy melyik pakk kihez tartozik. Engem az zavar borzasztóan, hogy miért nyitják ki? És Téged miért kérnék ugyanerre? Most akkor kinyitogatnak egy csomó csomagot mire megtalálják azt amelyik a Tiéd? Ehhez nem gondolom, hogy joguk lenne. De kíváncsian várom a végkimenetelt. Nem mellesleg ők hibáztak, remélem ezt nem felejtik el! :point_up: (Arról nem beszélve, hogy a hangvétel alapján mintha magánszeméllyel beszélgetnél, ami cég/vállalkozás esetén elég fura.)

Szerk.: Jah, jelszót is elkérik? Huha… :thinking:

5 kedvelés

Megerkezett rendben a csomag, nem kotottek bele semmibe halistennek. Ebbol kiindulva csakis informacio jelleggel, beazonositas szempontjabol kertek az adatokat, kalandos utat jart be ez a kis cigi, igy megjobban szeretem :joy:

9 kedvelés