Meg vannak ezek őrülve

Confused Married With Children GIF

Pont ilyen fejem volt, amikor beleszipákoltam.

Ki tudja mit töltöttek bele! :rofl::joy::rofl:

Fathers milk v2
Twisted aroma! :rofl:

Ló fity nem thai orosz tibeti mézes masszázs ütemre vér gyevuska :rofl::rofl::rofl::rofl:

Jelentem, élek!

Az emberünk tök normális volt, magától írt egy papírt is, névvel rendszámmal, mindennel, mire lefáradtam az autóhoz.
Megmutatta az üzenetet is, amit a központból kapott.
Az van, hogy ezt a csomagot neki meg sem kellett volna kapnia kézbesítésre. Hamarabb adták neki oda, mint hogy megvárták volna a vámtól az áment (nagyon leegyszerűsítve a dolgot, meg a futár szakszavakkal sem vagyok teljesen tisztában).
Ha most nem adom oda, jött volna érte később más.

Felírta az ügyfélszolgálat számát, mondván, hívjam nyugodtan. Mondom azon már túlvagyok. Nem szaladt el akkor sem. :smiley:

Valószínűleg csütörtökön hozza vissza. Szerinte.
Ha csak nem valami hatalmas átverő művész az ember, akii nem profitra, hanem csak szívatásra utazik, akkor vele ugyanúgy kitoltak, mint velem. :smiley:

2 kedvelés

Figyu megadod ennek a futárnak a számát aki ilyen emberkékkel dolgozik hogy csak úgy át jönnek a dolgok :smiley:

Áh, ez elég uncsi végkifejlet, de azért jól szórakoztunk. :rofl: A lényeg, azért minden rendben és a futár sem egy baltás gyilkos. :grin:

3 kedvelés

Persze belemehettünk volna olyanokba, hogy ugyan mit csinálnának velem, ha éppenséggel én már elszívtam volna az összset, vagy mittudomén, végül is az enyém, de nem ér annyit (nekem) az egész…

Szerintem maga a UPS a megoldás, a remek 1,9 csillagos Google értékelésükkel. :smiley:

2 kedvelés

Néha jobb a békésen megoldani. :+1:

Igazából az is motivált, hogy nemrég nyertem ugyanígy egy Geekvape B60-at (Boost 2), ami szintén nem egy álom készülék, de nem is rossz. Tartaléknak nagyon is frankó lesz, úgyhogy azt azért szeretném majd egyben megkapni a bácsitól, ne legyek má’ a bögyében. :smiley:

4 kedvelés

Egy kedejesen mosolygó skizofrén akinek a harmadik énje fagyis kanállal szedegeti ki az emberek szemgolyojat. És mért fagyis kanállal ? Hát mert tompa és tovább tart a szenvedés :scream::smiling_imp:

Na az előbb hiánytalanul visszakaptam a csomagomat, csak a pukifóliát tökítették el belőle, meg körbe volt ragasztva szép vámos ragaccsal. Biztos unatkoznak… :smiley:

8 kedvelés

Szia, engem az érdekelne, hogy honnan szerezted be??? Unicorn, unicorn v2, es a father milk a kedvenceim. Előre is köszönöm szépen

Szia János!
Nekem is finom volt de nem egésznapos.
Amúgy baromi édes és a Vape42 től vettem.

https://vape42.hu/termek/tf_fathers_milk_v2_10ml_tejszin_keksz_eper.html

De most úgy látom nincs nekik.

2 kedvelés

koszonom szepen :slightly_smiling_face:

Csak jöttem egy kicsit dicsekedni. A nyeremény felét elszívtam kíváncsiságból, meg bótba menéshez tök jó volt. A másik felét (2 készülék, 4 patron) elajándékoztam a barátaimnak.
Eredmény: Az elmúlt 1 hónapban a baráti társaságból öten vásároltak ecigit. Pici podokat (és a Geekvape B60-at, amit szintén nyertem), de nem ez a lényeg. Mindenki happy, mindenki nagyon éli a kevergetést és a mindenféle ízeket.
Most én örülök magamnak. És nekik.

Köszönöm a figyelmet. :smiley:

6 kedvelés

Majd küld ide őket :grin::grin::grin::grin:

Nincs már így is elég szegény ebben az országban? :grin: