Vaporism rendelès

sziasztok!nemrèg rendeltem a vaporism oldalrol,a csomag mèg nem jött meg,ès már meggondoltam magam.ilyenkor mi a teendő? vagy csak szimplán nem veszem át a csomagot?

2 kedvelés

Szia!
Írj a boltnak.

3 kedvelés

köszönöm szépen a választ.de nem baj ha már a csomag át lett adva a gls-futárnak?

Korrektebb ha szólsz .

3 kedvelés

ezt a részét èrtem, csak hogy ilyenkor mi fog történni?lessz e valamilyen költsèg?

A szabályzatban benne van. Én át venném.

4 kedvelés

Lehet,hogy lesz valamennyi költsèg.De ha nem jelzed az üzlet felè,hogy meggondoltad magad,akkor könnyen előfordulhat,hogy másoknak sem küldenek majd semmit,akik rendelnènek tőlük.

9 kedvelés

Szépen le írtad én nem tudtam szépen…jó megértem van az az élethelyzet de ha azt mondom kell akkor átveszem.

5 kedvelés

Enter előtt kell gondolkodni,nem utána :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 kedvelés

Szia :wave:

Ezt nem csak erre a Vaporism -os rendelésre de úgy általánosságban írom ha az ember webshopból rendel…

Azzal, hogy megrendeled a terméket egy szerződést írsz alá, szerződést kötsz az Eladóval, mely szerződés feltételeket és kötelezettségeket állít mind az Eladó, mind a Vevő részéről. Ezeket a feltételeket szabályozza az ÁSZF. A Vevő amikor elküldi a megrendelést függetlenül attól, hogy milyen szállítási / fizetési módot választott, határozott és egyértelmű hozzájárulását adja. Ez a legtöbb esetben fizetési kötelezettséggel jár. Sokszor oda is van írva a Megrendelés gombhoz, hogy fizetési kötelezettséggel jár.

Azonban természetesen alakulhat úgy, hogy a Vevő valami oknál fogva nem tudja átvenni a csomagot. Nincs ezzel semmi probléma de ezt MINDEN esetben jelezni kell az Eladó felé. Ha ez nem történik meg akkor a Vevő megsérti a szerződéses kötelezettségeit. Amelyet az Eladó jogi útra terelhet.

Ha jelzi nekik, hogy elnézést de ez van… a Vevőnek akkor is kötelessége kifizetni a szállítást és egyéb költségeket ha teljesen korrekten akar eljárni.

12 kedvelés

Ez le is van így írva náluk,azért van szívás a webshop üzemeltetéssel :thinking:
Nem irigylem őket sem…

9 kedvelés

Érdemes küldeni nekik egy Üzenetet Március 1 Vissza küldött Csomagok nem Átvevő tagjait törli a rendszer Ugye ez Méret hibás Ruhákra nem vonatkozik nagyon Sok a Fölösleges rendelés így Csinálták egy rendszert és Után Vetés Csomagok Visza Kuldöje előre Utalással engedi a Rendszer Legközelebb Zoli GLS Logisztika

3 kedvelés

Szia Zoli!
És még így is rendes tőlük,hogy aki 1x nem veszi át az később is rendelhet…

3 kedvelés

Szia János Rendelhetsz Töltünk nyugodtan gondolom àtt is Veszed itt azokkal rendelesekel van probléma aki àtt sem veszi

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.