Megvámoltak!

Az első alkalom, túlfutott a rendelés pár napot, egy ataman v3 a YFTK-tól.

A matek nem jön ki, de szerencsére most annak a bizonyosnak a jó végére kerültem…

23 dodo a cucc, ami kb. 7k, nekem meg fizetnem kell 1057 forint áfát és 399 forint kezelési költséget. Kínai barátaink megint betrükköztek valami cselt. :laughing:

14 kedvelés

Köszi az infót :wink:van pár motyóm úton,mert nem ért ide időben hmmm…:thinking:

5 kedvelés

Nekem is csúszott egy napot. Érdekes módon pont 07.01. 1:00-2:00 között regisztrálta 4 csomagomat a kicserélo központ. Ebből egy Angliából jött 2-3 napos expressz csomagkent aminek bőven meg kellett volna jönnie időben. 2 napig nem történt vele semmi, majd puff, elsején beért a központba. Különös. Kérdés: most is küldenek értesítőt hogy küldjek nekik adatokat a csomagról?

6 kedvelés

Nekem jött mail, benne link, ott pedig a határozat, összegek, meg fizetés gomb.

5 kedvelés

Ha ez igaz,akkor nem lesz annyira drága még így sem azok a külföldi rendeléseim :wink:

6 kedvelés

Köszi

5 kedvelés

Nekem is az van úton,de tegnap sikerült vennem itt a Vaperinán egy vapertárstól (Köszi Fúró Péter :wink:)az atamant,és kell,mert bitang jó,na meg szééééép :crazy_face:

5 kedvelés

A spica mtl is jól néz ki, csak szólok… :rofl:

4 kedvelés

Érdekes, hogy a 3 csomagom közül az utolsó tegnap jött meg, de nem fogták meg. Mondjuk nem bánom. :laughing:

6 kedvelés

Azt jól tudom, hogy ha unión belül rendelsz akkor 120euro-ig vámot nem kell fizetni, de értékhatártol függetlenül a célország szabályzása szerinti ÁFÁ-t azt igen? Szóval a 27% plusszal mindig számolni kell?

1 kedvelés

Szerintem unión belül nincs vám. :thinking: Az áfa meg már benne szokott lenni az árban, ezért lehet az, hogy bejelentkezés előtt más ár jelenik meg a shopban, mint utánna. Például löpötin így van. Szóval azt fogod fizetni, amit a rendelés véglegesítése előtt látsz.

8 kedvelés

Unión belül nekem még soha semmilyen plusz költség nem volt a webáruházban jelzetteken felül, pedig volt már bőven 120 eur feletti rendelésem is

8 kedvelés

Alá kell írni az “EU-tagságot Kínának” petíciót :grin:

1 kedvelés

Hmmm, inkább esélyesen mind Kína leszünk. :rofl:

Vagy ruszkik. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :neutral_face: