Meg vannak ezek őrülve

Jó hogy mondod ezt a hátba térdelést, kéne mennem a héten thai masszázsra. :smiley:

Nem elég indok de felettéb gyanús! A szerelőm most csinált szoftver bővítést, hogy ki tudja olvasni a hibatárolókat a kocsikon! röpke 700-ezerbe került csak a frissítés hivatalosan és még pár márka telpítése! ezeket a hamis szoftvereket pár éve 20-30 ezerért szórták! Szerinted nem volt gyanús az olcsóság? Ez jó nagy port kavart pár éve! :wink:

Hát azért a tek masszázs nem ugyanaz, bár kétségtelen, hogy felfrissít azonnal. :grin:

Lehet nem költenék rá feleslegesen! Mondjuk nem baj,ha nem merev izomzattal mész elhajolni a “kérdések” elől.:wink:

:thinking:Hmmm téged masziroznak vagy te maszirozol?
:joy::rofl::joy:

150centis, meghatározhatatlan életkorú thai néni. Kiroppantja miindenkiből a szarcsit is.

Ha logisztikán át engedték vissza felé már nem lehet :! https://nav.gov.hu/ugyfeliranytu/nezzen-utana/webes-rendeles 5 dik pont tudom magyart posta fuj :slight_smile: de kb ez a btk vagy is én ezt tanultam (de lehet rosszul )

4 kedvelés

Na ez a beszéd!
Csak hivatalosan!

Na erről van szó, ha nincs csomag náluk akkor mi alapján hívnák vissza, ezt nem értettem! Tökéletes!

4 kedvelés

@zsyross látod, tényleg a vacsora lesz itt a megoldás! :joy: :joy:Rafkós a gyerek! :joy: :joy:

2 kedvelés

Pont ez kell akkor nekem is. Hátha elmulna a derék fájásom nem kellene stopoltatni. :syringe:

2 kedvelés

Vagy elmebeteg. :smiley:

1 kedvelés

Sajnos a mai világban nincs kizárva, de akkor le kell thai masszázsolni, tuti észhez tér! :grinning:

1 kedvelés

Happy Finisht neki! :rofl:

3 perccel elmúlt 6. Ment már a csávó? Itt izgulunk e. :sweat_smile:

Még nem. Biztos várja, hogy szépen kisminkeljem magam. :smiley:

1 kedvelés

Azért megy 6-kor,mert 5-ig szól a munkaideje,és még fürdeni is kell.

Nem tudom, mennyire vagy messze de szólj ám ha gond van megyünk segíteni! Masszírozni tudunk! :joy: :joy:

Oh hát miattam igazán nem kell fáradozni, akár otthon is maradhat szépen.

1 kedvelés

Lehet,a futár személyében egy teljesen kezdő vaperrel állunk szemben,aki a nagyobb anyagi beruházások előtt inkább kipróbálná a különböző ízeket?

1 kedvelés