Mecha gyorstalpaló

11 kedvelés

Köszönöm, nagyon hasznos, így táblázatban még nem láttam. Nem kell számolgatni.

1 kedvelés

Kabak, akkor a mechák is érdekelnek? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Köszi! Pont jól jött, napról napra egyre jobban érik egy gyönyörűséges mecha beszerzése.

4 kedvelés

Na végre, nem voltak hiábavalóak a hajnali agymosások… :laughing::laughing::laughing:

2 kedvelés

Inkább csak úgy mondom, hogy van mecha-m (csőmod). Az 1 ohm-os terhelésre töltött akksinál 17W-ot tol ki, lemerülő félben levő akksival 10-12W-ot. Túl nagy a különbség MTL szinten, a dúrva DL-t meg nem szeretem. Úgyhogy csak kísérletezgetésre, néha egy próbára jó, de napi használatba nem venném. Ennyire érdekel. A táblázat viszont akkor is hasznos. Quién sabe? Talán egyszer még rácuppanok rendesen.

3 kedvelés

Nekem kettő is van, egy csövem és egy squonkerem.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Napi használatban? Hogyan kompenzálod a teljesítményváltozást? DL, MTL?

3 kedvelés

Csak alkalmanként, és csak mtl-re. :slightly_smiling_face: A dl tankjaim 25 milisek, a cső csak 22. Idetlenül nézne ki rajta, és Ohm törvényét is tisztelem. Nem vagyok egy címlap arc, de nem akarok fél arccal sem élni. :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 kedvelés

Szia, szívesen. Nekem is jól jött amikor megláttam, gondoltam másnak is egyszerűsítek az életén.

4 kedvelés

Szia!
Nekem is van egy csömechám én is mtl kazánt hajtok vele,én pl ilyen 0.8ohm környékére tekerek úgy tűnik mintha így nem lenne akkora a különbség,igaz szűk dl-ben pöfékelek vele és szintúgy alkalmanként,meló után mikor már nyugi van.Valahogy napira be se fognám félnék,hogy összekarcolódna,meg maga a tank is alkalmira szánós fajta rajta​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés