Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Én 5év után állapodtam meg a bishoppal nekem no.1.
Aztán 1éve kb már semmit nem vettem és hiányzott az ujdonság így elkapott a Boro Őrület úgyhogy indul minden előröl…:sweat_smile:

Most egy vandy vape pulse aio-t+Qbix boro rba-t probalgatok de kovi hónapra is megvan a kiszemelt meg úgy ismét évekre előre…
Csak az Asszony megne tudja​:innocent::sweat_smile:

7 kedvelés

Meg kellett néznem wikin, hogy mi is pontosan az az addikció :slight_smile: :slight_smile: De megvan :slight_smile:

Egyébként olyan szinten cseréltem le a cigi függőségem, hogy magam sem hiszem el. El ső sorban a nikotin függőséget a nikotinos folyadékra. Ez azért nem volt elég. Hiányzott a hamutál, a cigizési szokás… brutál módon… És istenem, halleluja, a fizikai megszokást felváltotta az RTA építés! Egy új valami, olyan beteges szinten, hogy ba…s, menjen már tönkre a vattázás, csinálhassan az építés élményéért. Csinálok valamit és lefoglal, és mindig újat tapasztalok, hogy mi lett az eredménye :slight_smile: Ezt hozta nekem az RTA, nem csak a nikotin függőséget sikerül lecserélni, hanem a megszokást is, hogy csináljak valamit :slight_smile:

6 kedvelés

Nagyon helyes! A jó kedv a legfontosabb! Én nagyon szélsőséges elvű vagyok. A saját magunk öröme a legfontosabb! Persze azon a szinten, ahol másnak nem okozunk “kárt”. Örülök, hogy jobb keved lett :slight_smile:

2 kedvelés

Igazából semmi extra, csak lerakom a klónokat és ami mindig visszatér, az szép lassan átvált eredetibe, főleg ha 30k tudok spórolni rajta. :grin:

Nem terveztem már idén venni semmit, de ha most olcsó, mit csináljak? Hát megveszem most…ja meg jön egy ataman is, azt meg azért, mert nehogy elfogyjon idő előtt. :grin:

3 kedvelés

Ahogy én tettem :wink:jól teszed ,nem fogod megbánni.Egyik originallal sincs bajom :smiling_face:mondtam én kiforogja az magát :smiling_face:

2 kedvelés

Annyi csak a különbség, hogy én megállok 5 tanknál. :rofl:

Tank pipshow :rofl:

1 kedvelés

Még őt várom, de 6 hét míg ideér…vááá, pedig ő rá vagyok a legkiváncsibb. :grin:

5 kedvelés

Egyébként a bykára visszatérve, hogy mennyire népszerű, az enyémnek a sorszáma 81111 :astonished:

Mondom pipshow azok a finom előtolási simítás hmmmm . Azok a lekerekítések hú micsoda 510 konekt menetelés és az kis kereszthornyos pin teszi igazán szexivé :sweat_smile::joy::rofl:

És mindez titanium kivitelbe, hmmm, nyami. :grin:


:flushed::flushed::flushed:véletlen

5 kedvelés

Majdnem bszartam, hogy neked is 81111 :rofl:

Jó valaki mutass meg a 12 est

12

Szívesen.

1 kedvelés

Szépek, gratulálok :+1::muscle: előbbutóbb én is meglépe(k)m ezt a dógot :grin:

(Bár az én kedvenc tankomat nem is merték hamisítani…:thinking:)

Mostmár minden világos…Semmi nem olyan, mint az eredeti. Gratulálok!!! :+1:

Hosszútávú befektetés. Ha eladod, vehetsz új konyhapultot… :wink: :grin: :heart_eyes:

Ha ez a csóróság ára :rofl::rofl::rofl:ám legyen :grin:

2 kedvelés

Bármilyen fura, de sajnos nem jön ki belőle. :face_with_hand_over_mouth: