Csoportos kevergetés

Sziasztok!

Egyre érik bennem a gondolat, hogy jó lenne valami közösségi kóstolást csinálni, ahol mindenki kipróbálhatja mások levesét, viszonylag kis befektetéssel.

Szóval csinálni fogok egy nyilvános excel táblát, ahová fel fogom vinni a leveseket, aromákat, amik most nekem vannak. Ebben benne lesznek a kész, bekevert levesek és a be nem kevert aromák is. A kis boosteres flakonok pont megfelelnek a célnak, 10 ml, egy adagra pont jó. Szóval, aki ki próbálna valami ízt, az mehet bartelbe, vagy valami jelképes összegért cserébe, mondjuk 1000-1500 forintért 3 íz postával együtt. Így viszonylag olcsón ki tudnánk próbálni egymás leveseit és nem kéne megvenni 15-20k-ért.

Majd ide megosztom az excelt, oda majd mindenki beírhatja a magáét, aki részt venne benne. Persze kérésre a megfelelő erősséget keverem be.

13 kedvelés

Én tuti lecsapok egy csomóra,mert már a nem létezőm is ki van,hogy mindig melléfogok​:cry::cry::cry::cry:
:+1::heart:

3 kedvelés

Hát, ezzel nem vagy egyedül. :rofl:

3 kedvelés

Az erősség nekem nem számít.(Lehet rosszul gondolom)
Nekem kóstolni az íz a lényeg.
Nem sokan kevernek már olyan erősre mint én.De az ízét úgy is érzem gyengébben is.

4 kedvelés

Az aromák nincsenek előre bekeverve, szóval szabad a vásár. De majd megírom az excelbe, miből mit lehet kérni.

3 kedvelés

Akkor most,hogy is van?

1 kedvelés

Nagyszerű ötlet :grinning: benne vagyok! Merthogy főleg az eléggé drága aromák érdekelnek és jó lenne megkóstolni!

3 kedvelés

szuper, én is csatlakozom van pár ízem :slight_smile: és kóstolnék is

3 kedvelés

Elhalt ez a dolog, de én írok ide, hátha… :+1: felhozom a témát.
Latakiát, illetve egyéb valódi analógpótlónak mondott kóstolót szeretnék.
Latakiát ajánlottak már, de bizonytalan ajánlás volt.
Az itteni csapatban bízom.
Cél a hamutál íz.
El szeretném nyomni magamban a csábítást.
Mert csak pár napja vapelek, és 5, 4, 3 analóg még becsusszan.
Most az Old Gold és a Symphony van erre a célra.
De még a Gold is túl mogyorós.
Csereküldés vagy térítés ellenében gondolom.
De szóbeli ajánlás is jó.
Csak tényleg nem akarok 12 féle ry4 meg usa mix variációt már :slightly_smiling_face: elég 1 kaptafa mind.

Analóg cigijeim, amit szívtam/szívok, támpontnak:
-piros szimfónia
-barna szofi
-szivarka kék, piros
-néha piros marbi vagy hasonlók.

Szóval nem vagyok az a multifilter light srác :neutral_face:

Köszi.

3 kedvelés

Igen, még nem volt érkezésem összeírni a cuccokat, de ami késik, nem múlik. :+1: :grin:

4 kedvelés

Ez fontos lenne…valamilyen darkdohányosító aroma ajánlás kellene, vagy ötlet.
Kóstolóban is szívesen venném, vagy kifizetem.
Melóban vapelek, és sz Old Gold, lletve Symphony liquidjeim sem elég erősek (4 százalékos bekeverés, 18 mgml 70pg/30 vg alap. Szóval elbír valami kis analóg cigi hamutálasabb aromát…de mit?
A levesek így kevésbé édesek mint az usa mix vagy ry4, de tök ugyanaz az olajos mogyoró.
Munkaidőben van 3 kis cigiszünet. Tehát cigiként kellene szívnom őket.
Thnsem fene erős. Nic elelést 18-ról màr nem akarok, és nic sót se.
Expromizerből (v4) szívom, szerintem az egyik legjobb mtl cucc erre. 17.5 watt jelenleg.
Ma 5-6 ml szaladt le 17.5 óra alatt.
És már csak 1.5 szál analóg.
(Szeretném ha 0 lenne…)
Adott a téma, help meg :slightly_smiling_face:

Sikerült közben megtalálnod az aromát,mely megadja,a keresett érzést? Ajánlanám neked a la tabaccheria dohányos aromáit,ha még nem próbáltad.

Már van egy pár, az említett márkából is :+1:

Szia!
Hogy ízlik amit küldtem?

1 kedvelés

Szevasz Jani!
Jók nagyon, legjobb a Roma.
De mindnek van varázsa​:+1:mind lehetne fő íz.
Pm-ben kifejtem :slightly_smiling_face:

Amúgy marha nagyon köszi a kóstolót, Jan​:+1: úr vagy

2 kedvelés

Könnyű nektek… Mert ti határon belül vagytok… Na, de mi van pl velem, aki máshol lakik? Úgy értem, h határon kívül…? :smiling_face::grin::cry::cry::cry:Ha lenne valamilyen megoldás, akkor én is csatlakoznék…
Posta költséget vállalom, bármennyi is legyen az…

3 kedvelés