Dohányos ízek kedvelői

Sziasztok!
Mostanában nagyon megkedveltem a dohánykivonatokat jelenleg az azhads elixires aromáin masírozok át és eljutottam ab atakiához. A kérdésem ezzel az aromával kapcsolatos vagyis általában a latakiákkal. Azt szeretném kérni hogy, aki szív ilyesmit és jobban ért hozzájuk némi véleményt/tapasztalatot mondjon mert nálam majd 1 hónap után beérett és hát nagyon füstös és markáns lett (egyébként nagyon finom) csak nem vagyok benne biztos, hohy ilyennek kell lennie.
Keverés az azhads latakiájához:
50/50 alap
10%ban
Megfelelő helyen tárolva (sötét, hűvös és száraz)
Napi kevergetés
És 24 óra szellőztezés

4 kedvelés

Szia! A Latakia alapból füstös, száraz íz. A legtöbb dohányost 3-4 %-ban ajánlják keverni, érdemes lenne neked is ekörül kipróbálni.

Lehet hígítok majd rajta.
De a gyártó 10%ban ajánlja de akkor az íz amit kaptam jó irány.
Köszönöm a segítséget.

1 kedvelés

Igen, az AE 10 %-ot javasol, de azt még tudod sűriteni. Ajánlanám neked a TPA M Type aromát. Igaz, elég megosztó, mert van, aki imádja, van, aki nem tudja elszívni. Ő is egy száraz dohányos aroma.

4 kedvelés

Na ez jól hangzik!
Rá megyek majd megkedveltem ezeket az ízeket nagyon.
Köszönöm.

1 kedvelés

Szívesen! :blush:

Most néztem, hogy Palotai vagy, ha esetleg Óbudán jársz, kóstolót is tudok adni…

1 kedvelés

Ez kedves köszönöm szépen :slight_smile:
Ha járaok arra összebeszélhetünk
És ha úgy van én is viszek pár ízt

1 kedvelés

Nekem van latakiam, kB 6 hónapos, és kegyetlenül füstös! :joy::joy::joy: A 10% szerintem is túl intenzív. :slight_smile:

Én az Inawera Latakiáját kevertem 3%-ra, és nagyon kellemes volt. Sajnos, azóta nem jutottam hozzá. Most Inawera 7 Leaves-em és TPA M Type-om van, mindkettő 3%- ban keverve. Nagyon finomak! :slight_smile:

4 kedvelés

@Tibor_Varga az inawera aromái jók nekem tőlük az usa mix jött be nagyon dohányos vonulatból azt kóstoltam tőlük. Nem dohányosból is van néhány ami bejött

2 kedvelés

A 7 Leaves-t most próbálom/próbálnám. Mennyi idő kell neki az éréshez?

2 kedvelés

Én 2 hetet mondanék, mondjuk, már 1 hét után szívtam… :slight_smile:

2 kedvelés

Köszi szépen :slightly_smiling_face:! Egy hét után tegnap próbáltam, érdekes ízvilág, tetszik. A másik dohányos aroma amit mellette próbálok a Pyramid, ami inkább édesebb dohány, szintén kedvenc :slightly_smiling_face:.

2 kedvelés

Ha szereted az édes dohányt, próbáld ki az Al Carlokat…

3 kedvelés

Sziasztok!
M-type nálam is folyamatos aduász,viszont van aki próbállta a Bitter Nut-ot mennyiben térhet el ízben?

1 kedvelés

Azzal kezdtem a dohányos ízeket. A fahéjasból és a macchiatoból van is itthon :slightly_smiling_face:.

3 kedvelés

Hali.Bocsi,hogy beleszólok,de az inavera
symphonit ki ne hagyjátok ki,valami isten király,pedig elég válogatós vagyok,ami a dohányos ízeket illeti😁

2 kedvelés

Szia! Az is hamarosan érkezik :smiley: az 555, Maxx Blend, Desert Ship, Ry4 dohányos aromákkal együtt, illetve a bodzás ízüket is letesztelem. Egy jó darabig most elleszek :sweat_smile:.

1 kedvelés