Dohányos ízek kedvelői

Sziasztok!
Mostanában nagyon megkedveltem a dohánykivonatokat jelenleg az azhads elixires aromáin masírozok át és eljutottam ab atakiához. A kérdésem ezzel az aromával kapcsolatos vagyis általában a latakiákkal. Azt szeretném kérni hogy, aki szív ilyesmit és jobban ért hozzájuk némi véleményt/tapasztalatot mondjon mert nálam majd 1 hónap után beérett és hát nagyon füstös és markáns lett (egyébként nagyon finom) csak nem vagyok benne biztos, hohy ilyennek kell lennie.
Keverés az azhads latakiájához:
50/50 alap
10%ban
Megfelelő helyen tárolva (sötét, hűvös és száraz)
Napi kevergetés
És 24 óra szellőztezés

5 kedvelés

Lehet hígítok majd rajta.
De a gyártó 10%ban ajánlja de akkor az íz amit kaptam jó irány.
Köszönöm a segítséget.

1 kedvelés

Na ez jól hangzik!
Rá megyek majd megkedveltem ezeket az ízeket nagyon.
Köszönöm.

1 kedvelés

Ez kedves köszönöm szépen :slight_smile:
Ha járaok arra összebeszélhetünk
És ha úgy van én is viszek pár ízt

1 kedvelés

Nekem van latakiam, kB 6 hónapos, és kegyetlenül füstös! :joy::joy::joy: A 10% szerintem is túl intenzív. :slight_smile:

Sziasztok!
M-type nálam is folyamatos aduász,viszont van aki próbállta a Bitter Nut-ot mennyiben térhet el ízben?

Hali.Bocsi,hogy beleszólok,de az inavera
symphonit ki ne hagyjátok ki,valami isten király,pedig elég válogatós vagyok,ami a dohányos ízeket illeti​:grin:

2 kedvelés

Az Al Carlo Macchiato Brew és a Blended Red Berries járt nálunk. A tejeskévé nem lett a kedvencem, de a piros bogyós számomra is meglepően kellemesre sikerült. Az édes íz a macchiatoval ellentétben kevéssé ölt bántó mértéket, érezni a gyümölcsöket is, mintha kicsit túltolták volna a málnát. A kokszolási faktor jelentős, én a szomszéd ház “kémény felülvizsgálata” során sem mertem használni, nehogy miattam maradjanak fűtés nélkül, mit lehet tudni… :wink:
A Don Cristo Pistachio csillagos ötöst kapott tőlem (ez persze szubjektív :wink:) valódi pisztácia íze miatt. Semmi marcipán, semmi mandula, semmi mű íz… Ezt nem tudom máshogy leírni, “szivarízű” dohány és roppanós pisztácia. Az édesség azon a kényes határon egyensúlyoz (nálam sikerrel) ami miatt talán érdemes kipróbálnia annak is, aki kevéssé rajong a desszert ízekért (pl. én :smiley:).

2 kedvelés

@anon40018559 azok alapján, amit mondtál az íz vilagodról, a Don Cristo-tól, a Don Cristot merem ajánlani, nem túl erőteljes, nem tolakodó, édeskés, és nagyon finom! :slight_smile:

2 kedvelés

@anon40018559 vagy gazdaságosabb kategóriából az Inawera Gentleman ami földimogyorós enyhén dohányos édeskés,nekem 10% ba lett nyerő,de neked valszeg 5%ba menne.

2 kedvelés

Nem rég kezdtem el dohányos ízeket szívni, van kettő Journey ( Grampa’s Cream, Discovery RY4) amik egészen kellemesek számomra és nem volt semmilyen fura mellékíz viszont a Black Note Kentucky valahogy nem szimpatikus. Még nem kóstoltam mert elvileg érnie kell de már a szaga sem tetszik amit nem is tudom mihez lehetne hasonlítani. Mint amikor az újonnan vásárolt cipőt kiveszed a dobozból vagy valam hasonló :smiley: Jó lesz ez később?

4 kedvelés

Baráti körben van aki rajong érte, de dobozszagról eddig nem esett szó. Rákérdezek, és ha jön válasz, jelentkezem!

1 kedvelés

Kíváncsian várom. Tényleg nem tudom mi ez a fura műanyag szag. Lehet hogy a flaska miatt van? Mert az biztos hogy semmilyen dohányos illatot nem érzek és szerintem ezzel más is így lenne ha megszagolná…

1 kedvelés

Megjött a válasz. A bekevert liquidnek nem volt kellemetlen illata, egy fura, túlságosan kesernyés háttéraroma pár napig érezhető volt, de később eltűnt. A csomagban kapott “gyári” flakszi viszont ment a kukába, mert kimoshatatlanul “konténerszagú” volt. Hogy a konténer és a műanyagszag azonos-e, sajnos nem tudtam megfejteni.

1 kedvelés

…kis kiegészítés: ízben és illatban is megjelenik egy rosszul füstölt csemege szalonnaíz, ami hasonlíthat a műanyagra, de ez az érlelés során megszűnik.

1 kedvelés

Lehet átöntöm egy másikba akkor mert egyre jobban gyanakszom a flaskára :thinking: Csak az a baj hogy azon kívűl viszont semmi mást nem érzek egyelőre :smiley:

2 kedvelés

Sziasztok!
Inawera dohányos aromái közül ki mit ajánlana! Állandó ízem az 555 Gold amit 65/35 9-es alapba keverek! Szinte színtelen, kellemes illat és akkor cserélek tekerést mikor már úgy érzem hogy ideje lenne és nem 1-2 naponta mert széttégett a vatta! Szóval nem édes, nem büdös, nem kokszolós aromát keresek! Kimondottan a fenti hozzászólásokban említett Symphony ill. 7 Leaves aroma érdekelne! De jöhetnek más gyártók aromái is!

2 kedvelés

Symphony és a 7 Leaves bekeverve a színe milyen? Száraz dohányos vagy édes ízek nyerhetőek ki?

Szuper köszönöm! És még a Symphonyról nem írtál. Annak a bekevert színe? Az is hasonló mint amit a képeken látni?

1 kedvelés

Szuper! Köszi kipróbálom őket! 2-3 hónapja ráleltem az Inawera 555 Goldra és zseniális ízvilág, nagyon gazdaságos aroma! Eddigi állandóm az Al Carlora mérföldeket ver! Így bekóstolom a többi dohányos aromáit is az Inaweranak. Ha nem kóstoltad a Solub Tabac Grand Pere aromát mindenképp érdemes! Nagyon finom, kellemes illat, nagyon korrekt bekevert szín! Nem kokszol és szintén elég gazdaságos!

1 kedvelés