Labs vagy pioneer

Sziasztok

Azok segítségét kérném, akiknek van mindkét tankjuk.
Egy kezdő mtl-es keres tankot a meglévő Dvarw mellé.Melyiket ajánlja,mint szerelhetőség,egyszerűség,mint íz terén. A dvarwot most 1.5-ös afc-vel használom.Ezt találtam most:


Segítséget előre is köszönöm

Még valami a dohányos vonalat egyenlőre elengedem,marad a gyümölcsös.

A pioneer nem kezdőbarát, érzékeny a vattázásra, ha nem figyelsz megfolyhat. Nem amnyira szörnyű ha pár szabályt betartasz és van kedved szórakozni vele, akkor az egyik legolcsóbb opció, ízek rendben vannak, de selymesebb a gőze, nem szakítja le a th a torkod.

A deck menetezése elég spórolós lett és a külső levegőállító gyűrűt borzalmas tekergetni.

A töltése jópofa és egyszerű.

3 kedvelés

Köszönöm a válaszod. Az első mondatoddal mindent elmondtál.Még a dvarwot is gyakorlom.Akkor marad a másik.

Ez csak az én véleményem, mások szerint semmi gond vele. :sweat_smile:

Én nem szerettem vattázni, de a tekeréssel is sokat bénáztam, mire betaláltam a lyukba. :grin:

A másikat nem ismerem, de az majdnem a duplája árban a pionak, szóval ott már lehet mást is néznék.

Akkor megvárom a másikról is a véleményt.Hátha segít.

Ezt a kettőt már én is néztem. Még csak podokkal rendelkezem, de már kezd felébredni bennem a kíváncsiság egy építgetős szett felé, szóval engem is érdekelne a hozzáértők/tapasztaltak véleménye.

2 kedvelés

Egyébként a deck kialakítása a labs esetében klasszik kaifun deck, építés szempontjából biztosan egyszerűbb, mint a pio, de ízben a pio elég erős pont a pici deck és kémény miatt (pont emiatt nehezebb építeni).

4 kedvelés

A lapát tenyerembe nem való miniatűr cucc .Kaifunt nem ismerem,csak a Dvarw hoz van alapom viszonyítani

Minta @zsyross Vaperina által megosztott kèpen láttam volna ilyen tankot.:thinking:
Talán Ő tudna èrdemben nyilatkozni róla.
(Elnèzèst,ha tèvedek).

1 kedvelés

Nekem a Pioneer V1 van ès minden nap hasznàlom.
A V1.5-nèl valamivel könnyebb a coil lefogatni de ittse atomfizika :grinning:

Az ize sztem a Dwarvnàl(Coppervape clone-om van) jobb az @Ispy àltal emlìtett okok miatt.

Èpìtèsröl rengeteg video van a Yton ès Itt a mester mutatja meg hogyis kell vattàzni

2 kedvelés

Igazából két dolog kell: ne legyen válla a vattának és nem szabad sokat rakni, kicsit rá kell érezni, mert vagy folyik vagy dryhit. :sweat_smile:

Nekem is v1 volt, kb 1 évig szinte csak ezt használtam, 2 darabot, volt 1.5 is, de a töltést leszámítva nem volt jobb, szóval el is ment a háztól.

Mondjuk a dvarw a másik agyf…sz, szóval akinek az megy, annak ez is fog.

És én mivel kezdtem az rta-t? 2 dvarw, 2 pio. :rofl:

Egy biztos: mindegyiknél van jobb…mondjuk árban elég jók, talán most a chutulhu valor elég jó, a bishop is behúzható picit drágábban.

4 kedvelés

Köszönöm a segítséget. Akkor ez eldőlt.Pio-t fogok rendelni .Majd nézek róla videót.Azért néztem sourcemore -n, kollégákkal közösen rendelünk.Egyiknak van kuponja is.

4 kedvelés

Egen èn mindig csak mosolyogva olvasom hogy egyszerü mint egy faèk…na èn pàrszor kiakartam b@szni az ablakon

A pioneerel ilyen bajom nemvolt nèha szürcsögöt kicsit pedig 70pg/30vg levest hasznàlok

2 kedvelés

Van LABS is, Pioneer is. Jelenleg egy ideje mindkettő parkolópályán, mert kb csak a Brünhildéből szívom a dohányos cuccokat, mellé meg most fika pod van niksónak, mert melóban megint igénylem a tömény nikotint. :unamused: És jobb egy ceruzával mászkálni, mint a félkilós szettekkel.
A Pioneer-ba való coilok párhuzamos lábaitól agyvérzést kapok.
A LABS szebb szerintem és különösebb probléma sincs vele, csak a feltöltését kellett megszokni.

4 kedvelés

Ott most van az ùj èv szval 18.-ig nemigen mozdul majd semmi :sob:

3 kedvelés

20-a után rendelünk.Pont ideér fizetésre.:+1:

Igen, ezt adom.

Most esett le.:smiley:
Ha a gyakorlott vaper szidja,a párhuzamos lábakat,egy kezdő??? Én azt gondoltam,hogy egyszerübb​:thinking::thinking:

Én se szeretem az olyat,inkább a nyakamban vagy szétnyitva legyen.
Megint rossz topikba írtam ? :thinking:

1 kedvelés

Ezt leveszed ès màr nincs is semmi gàz :smirk:
images

A V1-nèl ez a rèsz fix ott kicsit jàtszani kell a làbakkal