Dvarw MTL FL vs Diplomat RTA vs Pioneer

Azokhoz tenném fel a kérdést, akiknek van/volt tapasztalatuk már a fent említett 3 tankhoz.
Még mindig vacilálok, hogy megéri e egy Diplomat vagy Pioneer beszerzése a meglévő Dvarw mtl mellé.
Így szeretném megkérdezni, hogy mi a tapasztalat, pro és kontra szintjén egy Dvarw-hoz képest a fent említett két másik tankkal kapcsolatban?
Válaszokat előre is köszönöm.

3 kedvelés

Piot én csak akcióban venném meg smről, úgy kb 14k, ilyen 20-25k-t nem adnék érte annyit nem ér. Egyébként meg 3 tök más tank, más karakter.

Ja és szerintem a többségnek nagyjából egy vödörnyi rtaja van, szóval a kérdésre a válasz, igen, vedd meg mind. :sweat_smile:

3 kedvelés

Na jó de MI a DIFFERENCIA??
:grin: :grin: :grin:
Mert még mindig nem tudom. Építhetőség? Íz? Gőz? Mik a tapasztalatok pl azonos tekerésekkel? Mert pl van nekem olyan liquid ami egy MTL-ből / Dl mesh tankból szívhatatlan fos, de ha átrakom sima RTA DL-be pl akkor meg imádom és veszek másik 10 üveg aromát belőle…

1 kedvelés

Hogy érzékeld a sorrendet nálam :joy:


Építésben mind más,mint az hogy mindenkinek más jön be akár rta,akár ízben.
Könnyű építeni,klassz ízt hoz három harang,levegőzés rendben van.
Pio nem adja azt az érzést amit a többinél megtaláltam már. :grin:

6 kedvelés

B@sszamegnemúszommeg hogy megrendeljem a diplomatot… :rofl:

Ezek mind közép kategoriás RTA-ák átlagos ízekkel a Diplomat íze kiemelkedik a töltése ugyan olyan rossz mint a törpének.A pio töltése jó íze gyenge.Dvarw íze kb mint a pio.Én a diplomatra szavazok.

4 kedvelés

Ne félj tőle,nem fog fájni ha megjön :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ha nem tudtad volna ez itt a diplomat fun klub. :sweat_smile:

Diplomat. Azután jöhet egy Pioneer, hogy ne maradjon benned kétség. Mert az is fontos. :grinning:

2 kedvelés

Thnak hívják azt és nem is lesz. :sweat_smile:

Ez nagy igazság…

Belevisztek a “rosszba”!!! Asszony szétszedi a fejem…már hallom…
“MEGINNMITRENDELTÉL?”

mondjuk diplomat komplett készlet már látszik a számlán…

Lepődj meg ha megjön,és köszönd meg neki :grin:
Köszönöm drágám,hogy te milyen rendes vagy hogy megvetted nekem :joy::joy::joy::joy:

Én a helyedben megvenném a piot. Aztán a diplomatot. Utánna egy byke se-t, a biztonság kedvéért. A sort egy dani minivel zárnám. :sweat_smile:

dani az stimmel ,de mini? :man_shrugging:

Igen igen…De előbb meg kell vennem pár apróságot még előtte…

1 kedvelés

Tökéletes méret és forma, legjobb.

Női cucc… :joy:

1 kedvelés

Kinek nem? A listám Miskolcig ér. De feleségem azt mondta: minek tartogassuk a pénzt, lehet holnap meghalunk. :joy: