Labs vagy pioneer

rövidre kell vágni a lábakat nincs ott gond… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm.megint tanultam valamit,:+1::smiley::smiley:

Itt is jó helyt van az írásod!

Saturday Night Live Snl GIF

Nekem a pioneer v1.5 nagy kedvenc… de ezt @Bishop tudná alátámasztani a legjobban. A fentebbi képen zöld nyíllal jelölt részt én sose vettem ki. Dohányos és dohány keverékes levesekkel nagyon adja az elvártakat… nekem nagyon bejött. Labs rta kazánom nem volt, igy arról nem tudok mit írni…
Enyhe kondenz volt, (ami többnyire mindenkinél előfordul), de megfolyás sosem volt. Nekem faék egyszerű a tekerése. De ez csak az én saját véleményem…

1 kedvelés

Esetleg a tekerès berakàsànal lehet könnyebbsèg ha azt kiveszed

Èn a v1-nèl csak kicsit behajlìtom a làbakat ès màr mennek is a helyükre

1 kedvelés

Persze nem para, meg lehet csinálni, csak nekem volt unszimpi, ennyi. Azért nem atomfizika.

Aztatat fogok venni.Meggyőztetek.:joy::joy::joy:Nem vagyok atomfizikus,csak raktáros.:+1::joy:

3 kedvelés

Jójó, de majd ne engem szídjál. :sweat_smile:

Az említett részt kivenni, tekerés alatti levegő pint kicserélni a nagyobb lyukra és a tágabb driptippet, az a dl-re való át szerelés…

Én egyszerűen csak behajlítom a lábak véget, de behelyezés előtt levágom a lábak hosszát kb 2 cm hosszúra. Igy könnyen bemennek a helyükre…


Ez lassan 2 hónapos tekerés. Lassan 2 hónapja nem nyúltam hozzá. Sem huzal csere, sem pedig vatta csere. De még mindig jól adja az ízeket.

nem az idő számít hanem az elhasznált ml-er…

3 kedvelés

Szted mennyi ment át rajta, ha napi szinten használom?
100-120 ml simán… de mint mindenki más, úgy én is több tankot használok… melóba is 5 szett van nálam folyton. Plusz csere tankok, leves pedig minimum fél liter… (3 heti melóról beszélek itt)

én honnan tudjam…

2 hónap? Nekem 1 naposan durvábban néz ki. :sweat_smile:

Dohány kivonattal, biztosan. …

Olyat nem szívok, de a desszertek is gyilkosak, de még egy a&l is gatya 2 hét után.

100ml-120ml? nem semmi…Csak nyugalom nem vontam kétségbe,hogy dolgozol én is azt teszem.

Kettő egész nap ( 13-13 óra intenzív használat ) kb 30 ml,de csereérett mire hazajöttem :smiling_face:

4 kedvelés

reális nekem is hasonló…

2 kedvelés

Mivel vasárnap megyek ki újra melózni, igy el van készítve amit viszek magammal a 3 hétre…


Jobbról… 120 ml inawera tobacco symphony +la tabaccheria oriental keverék, 4x60ml tpa m-type bitter nut extra, bal oldalt pedig bitter nut, és inawera tobacco symphony, amikben még van kb 15-20ml leves.

Ezen felül még 200 ml bitter nut bekeverve, nik mentesen.

Meg a cuccaim…
Így indulok 3 heti melóra.

4 kedvelés