Kuponok, akciók rendszerezése

Sziasztok! :slight_smile:

Nagyon jó, hogy ilyen széles választékban található már kupon és akció a Vaperinán. Ezt szeretnénk továbbfejleszteni kicsit, hogy könnyen előkereshető legyen és természetesen az sem mindegy, hogy melyik kuponkód él még illetve melyik járt már le.

Ez jelenleg úgy néz ki, hogy van egy téma ahol ömlesztve találhatók kuponkódok, akciók. Ez így ebben a formában nem túl hatékony. Persze lehet használni a keresőt, de sokszor csak egy képernyőkép van megosztva és ilyenkor a kereső mit sem ér.

Arra gondoltam, hogy végre elkezdhetnénk rendszerezni az akciókat, kuponokat promóciókat.

Készítenénk egy kategóriát, ahol minden kupon új témába címkékkel mehetne. A címkék a webshopok nevei lennének, így könnyedén szűrhetőek lennének a kuponok.

Hozzászólásban lehetne jelezni, hogy még él a kupon vagy már lejárt. Ha lejárt lezárjuk a témát.


Másik variáció, hogy készítünk egy WIKI témát a kuponok számára amit minden minimum 2. bizalmi szintű Tag szerkeszthet és tulajdonképpen Ti adhattok hozzá kupont vagy éppen törölhettek ha már lejárt.

Egyelőre ennyi… ez még jelenleg csak ötletelés és még bármi változhat.

Nektek mi a véleményetek erről? :slight_smile: Szerintetek, hogy lenne jó rendszerezni?

23 kedvelés

Támogatom ,ez jó ötlet :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Én is támogatom :slight_smile:

2 kedvelés

Mind a kettő ötlet jó! :+1:
Pont ma jártam így, hogy keresgélni kellet a kupont, nagy nehezen meg is találtam! :eye:

7 kedvelés

jó ötlet szerintem is​:wink:

2 kedvelés

Az ötlet jó.

Ha a webshopok nevei ABC sorrendben fordulnának elő.
A téma zárásának nem látom értelmét, mert a webshopoknak újabb, és újabb témát kellene csinálni. Ami felrúgja az ABC sorrendet.
Sokkal inkább valakit megbízni azzal, hogy időnként törölje az utolsó választ a témánál, ha már lejárt az akció.

Így nem lesz végtelen számú téma egy adott webshopról. szerintem maga a webshopot ne lehesen szerkeszteni, hanem csak írni alá. Amit a megbízott ember törölget.

4 kedvelés

Az alap webshopot pedig, minimális adatokkal leírni.
URL, Szállítási infó adatok. fizetési lehetőségek. Minimum vásárlási összeg. nyelvek. stb
Kicsit sok munka, de legalább maga a webshop neve nem lenne üres. Ez a nem szerkeszthető részt képviselné.

3 kedvelés

Igen valóban nem biztos, hogy minden kuponról szükséges az új téma és a téma lezárása helyett törölni kell. A legjobb az lenne ha tudnánk az egyes kuponok lejárati idejét. Akkor automatán tudnánk törölni is a témát.

Maga a címkék nem ABC sorrendben lennének viszont címkére tudunk fixen keresni. Tehát ha valakit csak az X webshop kuponjai érdekelnek akkor tud szűrni rá.

Vagy lenne minden webshopnak külön téma a webshop nevével és abban lennének a kuponok, akciók. Ez is jó megoldás lehet és ebben az esetben nincs szükség címkére sem. :thinking:

Ezekben a témákban pedig automatán törlődnek a hozzászólások X hónap után ez tulajdonképpen a legtöbb kupon esetében jó lenne.

10 kedvelés

Mindjárt szerkesztek egyet. Hogyan gondoltam. 10 perc kb

4 kedvelés

Ez menne a témaindítónak fixen az első bejegyzésbe és hozzá válaszban jöhetnének a kuponok akciók és, hogy mindig aktuális maradjon X hónap után töröljük a hozzászólást. Szerintem működőképes lehet a dolog :thinking:

4 kedvelés

Akkor ha valaki rákeresne az adott webshopra.
Akkor minden alapvető információ elérhető.
Ehhez tudnának az emberek kupont adni. Így 2in1-ben minden fontos dolog elérhető, az is, ha nincs kupon. De az adott alap, ami bemutatja az áruházat, az nem szerkeszthető.

Tudom, rengeteg munka… De viszont egyszer kell megcsinálni.

6 kedvelés

Igen szuper :heart_eyes: Egyre gondolunk. Ha nincs hozzászólás, nincs kupon. :slight_smile: Rendben, ez így ebben a formában jónak tűnik és szerintem működőképes is lenne. Köszönöm :slight_smile:

Megvárjuk még a többiek véleményét is :slight_smile: Aztán úgyis még menet közben is látjuk, hogy megy esetleg kell -e valamin változtatni.

6 kedvelés

Nekem tetszik az 5let. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem bárhogy jó,ahogy nektek jó:slightly_smiling_face:
Jó ötlet!

1 kedvelés

Csak ne felejtsd el @Donat amit hoztam anno,mert nem kupon,hanem állandó:az eliquidvg.eu -n evg10
Állandó 10%

3 kedvelés

Ez jó ötlet!

2 kedvelés

ezt jó tudni úgyis alapot kell vegyek innen.:wink:még jó,hogy figyelek.:grinning:

4 kedvelés

Nem nagyon figyelsz​:wink:Én anno kiírtam a nagy akciókba,majd Zoli írta ki és végül Viktor is nem rég​:wink::joy::kissing_heart:

5 kedvelés

ki fotóztam így meg lesz​:wink::grinning:

3 kedvelés

Én is azt hittem eleinte…de elvesztem a sok fotó közt​:joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés