Pünkösdi árengedmény a VU-n

3 kedvelés

Hát nem is tudom…A legutóbbi akciójuk igen csak emlékezetesre sikerült. Leginkább azon “szerencséseknek” akik előre utalással rendeltek. Mondjuk én csak a hűségpontjaimat és a VU-ba vetett bizalmam buktam. Lehet hogy a VU hallatán már paranoiás tüneteket produkálok, de az akció szövegében a “FONTOS!!!” rész alatt szereplő mondat számomra nem valami bizalom gerjesztő.

6 kedvelés

Teljesen igazad van.:slightly_smiling_face: Szerintem az “akció” is annak köszönhető, hogy sokan elvesztették a bizalmukat a shopban. Személy szerint én nem hullajtanék könnyeket, ha teljesen el is tűnnének. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Ha lesz még egy-két olyan bravúros akciójuk mint a múltkori, akkor egyenes az út a süllyesztő felé. :-1:Engem mindenesetre már elvesztettek. :sleepy: Arról ugyan nincs információm, hogy amióta az új arcbőrrel megnyitottak rendelt-e már tőlük valaki…és hogy azt ugyan megkapta-e, de bízom benne a “vakmerő kollégák” nevében is, hogy nem egy megkésett áprilisi tréfával rukkoltak elő a VU-s fiúk.

4 kedvelés

Én is a Vape42 ről rendeltem,de arra gondoltam hogy biztosan maradt vevőkörük,főleg hogy végül is nem hazudtak, csak nem jól kommunikáltak. Nyilván aki megorrolt rájuk annak szíve- joga. De nem is nekik szól a bejegyzés .

1 kedvelés

Nem a jó szándékodat kívántam megkérdőjelezni, csak a fent nevezett webshop irányába próbáltam építő jellegű kritikát megfogalmazni. Az eltűnős sztorijukat én is ismerem/átéltem, de én azzal nem tudok azonosulni. Maradtak ugyanis még kérdőjelek számomra mint pl. olyan gyorsan kellett eltűnni egy pofátlanul nagy akció után, hogy a nagy sietségben eltűntek a rendelések a reg.-ek, de hogy-hogy nem az email címek nem. (Azokra bizonyosan vape shopok istene vigyázhatott :rofl:)

5 kedvelés

Sajnos nekem más jellegű negatív tapasztalatom volt velük. Eltűnésük előttig tőlük rendeltem kb mindent de az utolsó rendelésnél amit küldtek alaplevet konkrétan megbüdösödött és ki is öntöttem.Meg amit ők eredeti márkájú aromaként árulnak az sem igaz.Azt írták hogy ők literes nagy tételben rendelik és utána
“laborban adagolják ki kis kiszerelésbe”… Ugyan azt a márkát megrendeltem máshonnan,ahol eredeti csomagolásban jött és se az ízének se a színének semmi köze nem volt az általuk eredetinek mondott aromához.

4 kedvelés

Azért ennek is erősen kamu szaga van.

A rendelés visszaigazoló e-mailben az eredeti összeg lesz látható, viszont a futárnak már csak az AKCIÓS összeget kell fizetni.

Kérdés, akkor minek a kuponkód? :thinking:
Jobban járna mindenki ha messziről elkerülné ezt a bagázst.

9 kedvelés

Teljesen igazad van ebben…

3 kedvelés

Ezzel teljesen egyetértek! Nem tudom valaki is miért véd egy olyan shopot ahol sok-sok embernek jobb esetbe csak bonusz pontjai, de én előre utalva is tudok sok csomagot amiket nem kaptak meg…3-4 sértettről tudok ami kb 80-90ezer Ft.

5 kedvelés

Olyat nem hallottam h vki írt volna nekik h gyerekek itt a visszaigazoló email,cucc pedig sehol. Bárhol lehet műszaki hiba is és nem bújtak el senki elől. De senkinek nem kötelező semmi…

Mindenki tud mindent,de egy ember nincs aki azt írná h ő így járt.

Ezt a témát lezártam mert nem látjuk értelmét a továbbiakban ezen vitázni. Természetesen mindenki el tudja dönteni, hogy szeretne élni a lehetőséggel vagy sem. Köszönjük :slight_smile:

9 kedvelés