Csoportos Rendelések

Sziasztok! :slight_smile:

Folytatjuk a rendelésekkel kapcsolatos módosításokat, fejlesztéseket. A soron következő, a Csoportos Rendelések rendszerezése, kialakítása lesz.

Nagyon nagyon örülünk, hogy végre van egy platform ahol a Tagok a megbízhatóságuknak tanúbizonyságot adva csoportosan, egymást segítve tudnak rendelni akár magyar, akár külföldi webshopból.

Szeretnénk ezt segíteni azzal, hogy kialakítunk egy részt ahol könnyebben megtalálhatják egymást a Felhasználók azon csoportja, akik szívesen rendelnének másokkal együtt.

Miért jó csoportosan rendelni?

  • Ingyenes postaköltség (szinte biztosan elérik a webshopban feltüntetett ingyenes szállítási limitet, ha többen rendelnek)

  • Sokszor egyéb kedvezményeket is igénybe lehet venni.

  • Biztonságot adhat ha egy (online rendelésben) tapasztaltabb személy segít.

  • Szét lehet dobni a Tagok között a járulékos költségeket, ezáltal senkinek sem kell horribilis összegeket feleslegesen kidobni.


Fontos leszögezni, hogy itt nem csak a külföldi webshopokról beszélünk. Ha például neked csak 1-2 dolog kellene egy adott webshopból, akkor is társulhatsz a csoportos rendelésekhez. Létrehozhattok csoportos rendeléseket régióra, városra nézve is, ezáltal még kedvezőbb áron juthattok hozzá rendelésetekhez.


Hogyan működne?

  1. Létrehozunk egy csoportot pl.: Csoportos Rendelések néven.
  2. A csoportba való csatlakozás megnyit egy új kategóriát.
  3. A kategóriában létrehozhattok témákat a tervezett rendelésekhez.
  4. A témáknak fix 1 hónap lejárati ideje lesz. Miután lejár automatikusan lezárjuk!
  5. Miután elegendő Tag összejött a rendeléshez a Téma indítójának, azaz a Rendelés szervezőjének jeleznie kell hozzászólásban ezt.
  6. Ezután a témát privát üzenetté alakítjuk és privátban folytathatjátok tovább.

Ebben a kategóriában csak és kizárólag 3. Bizalmi szintű felhasználók hozhatnak létre témákat!

Az Akciók kategóriában lévő témákban is feltüntetnénk a Csoportos Rendelések csoportot így könnyedén megtalálhatja, aki szeretne csatlakozni.

Ez még jelenleg csak ötletelés, bármi változhat.

Mi a véleményetek erről? :slight_smile:

Szép napot! :heart:

23 kedvelés

Nagyon jó ötlet​:bangbang:

6 kedvelés

Keresem-keresem…de nem találom,hányadik bizalmi szinten vagyok.Lehet,hogy más sem​:slightly_smiling_face:
Hol találom meg?

6 kedvelés

Már látom…a Segítő az már 3.bizalmi szint​:wink::slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Köszi! :slightly_smiling_face::kissing_heart:

6 kedvelés

Sziasztok ez egy tuti jó ötlet szerintem is én már csak tudom​:grin::grinning::wink::+1:

7 kedvelés

Kivel is rendeltem együtt mostanában? :thinking: Jaaaa! :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Szia Donát!! Üdvözlendő, korszakalkotó ötlet!

4 kedvelés

Velem nem…csak nekem…vagyis a sógoromnak​:slightly_smiling_face:De hálám örökké üldözni fog​:bangbang::joy::heart:

2 kedvelés

Csak utol ne érjen! :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Vapeklub.sk oldalról nem rendel valaki véletlen? Ezesetben beszállnék, ha lehet… :slightly_smiling_face:

Nem igazán müködik ez a csoportos rendelés !?

Változó…ha akarsz valahonnan valamit, írd be ide. Akit érint, reagálni fog :+1:

1 kedvelés

3fvape.com oldalról nem rendel valaki? Beszállnék, ha lehetne… :thinking:

2 tank és tartozékok erejéig én is beszállnék. (Mint alperes):slightly_smiling_face:

3 kedvelés

1 tank engem is érdekelne.

1 kedvelés