Rendelés Kumulusvape-ről és egyéb kalandok 🤗

Na akkor el is kezdek nézelődni .Jön a hosszúhétvége nálunk,akkor meg majd asszonypajtás kártyája lenyúl​:rofl:Mégegyszer ezer koszi,ha ilyeneket látsz ,van egy akciók topic ,oda bedobhatnád!Sok hálás arcot toboroznál​:sunglasses:

5 kedvelés

Most nézem 50€ felett ingyenposta van.Ez sokaknak segítség ha páran kis értékben összetársultok.

3 kedvelés

Ha valaki venne én beszálok egy trioval…meg kéne valami jó kis mtl clapton is, ha már jó kis levegős tank.

2 kedvelés

na kell ez nekünk :rofl::rofl:szét nézek én is már akkor​:grinning::grin:

2 kedvelés

Már vártalak, hol voltál eddig? :grinning:

3 kedvelés

nemreg vettem rda magamnak​:joy:kezdődik​:grinning::grinning:

1 kedvelés

csak figyelek még​:grinning::thinking::joy:

2 kedvelés

Gyanúsan csöndben voltál eddig ennél a remekül bontakozó témánál .Sejtettem is hogy vagy törölted a reg-edet,vagy simán csak offline vagy​:rofl:

4 kedvelés

Én csak társulok…hét közepén tiltattam a kártyámat, szóval most nem tudok fizetni. Szóval társulnék. :sweat_smile:

3 kedvelés

Kártyám és PayPal ugyan van,de minden másra ott az asszony kártyája :rofl:

3 kedvelés

Jaj, azzal nem merek vép cuccokat venni, élni akarok még egy kicsit. :grinning:

3 kedvelés

mondjuk ss ben nekem is tetszik a trio​:wink::joy:jól néz ki ízre csak jó lehet.

2 kedvelés

csak,egy bajom vele 2ml leves fér el benne.:grinning:

2 kedvelés

Asszony meg azt akarja ,hogy éljek meg egy kicsit és vape cuccokat vegyek ,ne cigit :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Jajj Szabolcs ,akkor veszel hármat és az már mindjárt 6ml :sunglasses:

3 kedvelés

14 juróért mit akarsz? Még leves is férjen bele? :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

https://vapebargains.co.uk/200ml-chicken-soup-e-liquid-4-flavours-incl-nic-shots-16-50/

Fér bele leves… :smiley:

3 kedvelés

Hát jobb, mint a kék sajtos vagy a rák láb. :money_mouth_face:

1 kedvelés

hát legalább az is igen vagy 3ml :joy::sweat_smile:

1 kedvelés

Na, már megint szétoffolom az összes topikot, bocs @Mefeca , egy jó ZQ trió esetleg? :grinning:

3 kedvelés