Kuponok, akciók rendszerezése

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Elkezdtük a munkálatokat @Vaperina_Kinga -val. :slightly_smiling_face:

Továbbá köszönöm @Rayne -nek is az eszmecserét és segítségét! :heart:

AKCIÓK

  1. Készítünk egy új kategóriát Akciók néven.

  2. Kezdésnek az általatok leggyakrabban használt webshopokról indítunk témát. pl.: [Vaporism] akciók!
    Természetesen bővíteni fogjuk a felhasználói igényeknek megfelelően. Ezt kérlek, majd jelezzétek felénk. :slightly_smiling_face:

  3. A témában röviden bemutatjuk a webshopot. A téma borítóképe a webshop logója lesz.

  4. Válaszban közzé tehetitek a kuponokat, kedvezményeket. A válaszokat 3 hónap elteltével automatikusan töröljük. Természetesen lehetőségetek van és meg is köszönjük, ha jelzitek felénk amennyiben egy akció már lejárt. Ez esetben azonnal töröljük.

  5. A fix, tehát lejárati idővel nem rendelkező kuponokat, a témaindító bejegyzésben a webshop bemutatása alatt fogjátok megtalálni. Ezt a hozzászólásodban jelezd és a kupont fent is feltüntetjük. Természetesen Rád hivatkozva. Így az nem fog törlődni. Csak ha jelzitek felénk, hogy mégis lejárt idő közben.

Egyenlőre ennyi :slightly_smiling_face: Majd látjuk, hogy működik és ha valami nem tökéletes akkor változtatunk rajta.

Szép napot :heart:

13 kedvelés

Pöpec! :smiley: jelentkeznénk is :wink::grinning:

6 kedvelés

Sziasztok! :slight_smile:

Beaktiváltuk az Akciók kategóriát!

Jelenleg 18 webshop található benne. Jöhetnek az akciók :slight_smile:

A gyorsabb elérés érdekében betettük ide is :arrow_down:


Ezen felül készítettünk kettő címkét magyar-webshop és külföldi-webshop néven, melyekre szűrést indíthatsz.

Még lehetnek hiányosságok és egyéb pontatlanságok. Ha ilyennel találkozol kérlek, jelezd nekünk. :slight_smile:

Köszönjük! :heart:

8 kedvelés

A Vape42-nél nem tudunk akcióról?

1 kedvelés

A Vape42 benne van a kuponos csoportban?Én nem láttam…de lehet,csak figyelmetlen voltam​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nincs benne. Nem is tudok róla hogy lenne kupon vagy lett volna bármikor is

4 kedvelés

Nincs benne, mert oda nincs kupon. Sajna sosem volt.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.