Különleges aromák - extrém ízek 🍕

Sziasztok! :slight_smile:

Ez a téma a különleges, extrém ízeknek jött létre.

Kóstoltad már a baconos aromát? Vagy esetleg pizzásat? :smiley: Oszd meg velünk milyen volt!

Gyűjtsük össze, beszéljük ki és osszuk meg a tapasztalatainkat ezekről a mesterművekről! :smiley:

11 kedvelés

ECHT MAIS :corn: :smile:
MAIS BITTE…BITTE MAIS :smile::smile::smile:

12 kedvelés

Ne szopassál keresztbe :smiley: Főtt kukorica??? Nálam ezek a szélsőséges ízek valahogy már a nevükkel kiverik a biztosítékot de ha Neked vagy bárki másnak ízlik szívja nyugodtan. Biztos megkóstolnám ha lenne rá lehetőségem de pl a desszert ízekkel eddig csak rossz tapasztalatom van sajnos. Elsőként egy csokis croissant volt az áldozat majd egy pár napi szívogatás után én lettem az mert néha a hányinger kerülgetett már a gondolatától is de úgy voltam vele hogy lehet én csináltam valamit rosszul és vettem egy feketerdő tortásat ami sokkal jobban tetszett már illatra is kóstolásnál ízre is de valahogy nála is arra jutottam 2 hét után kb hogy elég volt belőle pedig mellette szívtam mást is. Talán a csokis vagy csokit tartalmazó aromákat hanyagolnom kellene :thinking: Az Antimatter viszont számomra megunhatatlan

5 kedvelés
7 kedvelés

Ezen most kifutott a tej a számból :smiley:

Na viccet félre téve egyébként nekem is kellett pár hónap, hogy rávegyem magam :smiley: De amúgy jó nyílván nem szívnám én sem csak próba volt és előszőr tényleg olyan az íze mint a főtt kukoricának… :smiley: Nem egész napos íz, nagyon nem! Még mielőtt valaki betárazna :smiley:

5 kedvelés

Jó vicc de ki tudja, ha árulják biztos lesz aki ezen fog élni :smiley: Buszmegálló mellett szívva majd a többi ember forgolódik jobbra balra hogy mi ez a kukorica illat :smiley:

Lassan oda jutunk hogy egy ebédre való is meg lesz. Várom már a tyúkhúsleves aromát utána egy kis fasírt krumplival meg savanyú uborkával és a végére jöhet a főtt kukorica :laughing:

6 kedvelés

A pizzás még itt várja, hogy megízleljem :smiley: várhat még egy darabig úgy érzem… :smile:

3 kedvelés

Dobj egy képet majd róla mert nem hiszem el :smiley:

2 kedvelés

6 kedvelés

Beszarás :smiley: Azt lehet tudni hogy mégis milyen pizza? Azt ne mondd hogy feltétként ezen is van kukorica :laughing:

2 kedvelés

Jó kérdés :smile: ez csak pizza. Megszaglásztam… csak a oregánót érezni rajta.

4 kedvelés

A sült szalonnás pedig finom ám. :yum: Csak sajnos bezárt a webshop, de TPA volt. :blush:

4 kedvelés

Ha egyszer lesz tali, akkor viszek, ismerősömnek még van belőle!:rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Egyre jobb dolgokra derül fény :smiley: Ha valaki tud vagy még ilyen különlegessége akkor mutassa be :slight_smile:

3 kedvelés

Legutóbbi Győri talin volt egy fahéjas csilis aroma is! :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Úgy érzem lassan be kell tenni egy WTF???! reakciógombot is :smile:

8 kedvelés

Javítottam. :slight_smile:

2 kedvelés

Egyébként nem volt rossz, csak nagyon csípett! :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Ha nem hússzor olvastam el de még akkor sem értettem milyen tálon :smiley: De viccesebb volt úgy

3 kedvelés

Igen, ha az ember siet, akkor elő fordulnak fura dolgok! :rofl::rofl::rofl:
Akkor viccesebb volt, most viszont talán érthetőbb. :slight_smile:

4 kedvelés