Különleges aromák - extrém ízek 🍕

Ha már extrém ízek…:

https://www.fasttech.com/products/0/10004395/1386719-hangda-liquid-10ml

2013-2014 környékén rendeltem próbából a megszokottak mellé (akkor még nem voltunk ennyire népellenségek a nikotinos liquid rendelése végett). Életem második legkellemetlenebb élménye volt a sorban az után, mikor a postás csengetésére a fürdőből kirontva, alsógatya nélkül ugrottam bele a hosszúgatyába és hirtelen rántottam fel a zipzárat :woozy_face:
Eszetekbe se jusson, még brahiból sem megrendelni. Ízre, szagra, kábé mint amikor a vásártéren lángbaborul a pecsenyesütödés üzletsor. :nauseated_face: Bár a Lázár Jánost szívesen megkínálnám vele :smile:

6 kedvelés

A többiből sem mernék még :smiley:

1 kedvelés

Néztem pár külföldi oldalon de ott is csak az oreganót emelték ki. Akkor inkább lenne csak simán oregano aroma :smiley:

1 kedvelés

Zsíros kenyér mellé akár még jó is lehet :smiley:

6 kedvelés

Azért ezekhez is kellet gyomor. 2:18 mintha egy tehén seggét nyalnád :rofl:

5 kedvelés

Hogy már mit meg nem kóstolt :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

Remélem a közeljövőben sikerül majd valamiféle találkozót összehozni ahol valaki meg tud kínálni hasonló csodákkal :smiley:

4 kedvelés

Csak most jutottam el ide! :sleeping:
És erre emlékeztek, sajna már nincs vagy nem tudom!
Egyszer beleszívtál, és azonnal kiszaladtál a világból! :rofl:

1 kedvelés

Ez valami chilli szerűség? :thinking:

1 kedvelés

Igen. :cold_face:
Régi szép idők, visszaemlékezések Mystic Peti műhelyéből! :kissing_heart:

2 kedvelés

Ha egyszer találkozunk, akkor viszek. Addig is:

3 kedvelés

Ki az a beteg ami olyat kiprobál​:rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Hihetetlen, hogy neked még van! :hugs:
Na de, nem azért mondtam mert folyamatosan ez akarom szipákolni. :facepunch:
Az egy kuriózum…addig is rámegyek a TPA. :joy:

3 kedvelés

jaj jaj ilyet ne kérj én már csak tudom​:joy::grinning::wink:a fokhagymás leves​:joy:ugye @anon31274546 betyár volt nagyon​:sweat_smile::joy:

3 kedvelés

Igen-igen, az is jó cucc! :rofl::rofl::rofl: A recept egyszerű:

  • 100ml PG
  • 5 gerezd fokhagyma

A fokhagyma gerezdeket bevagdosod, bedobod a PG-be, és kb 1.5-2 hét múlva már fogyasztható is a Vámpírűző! :rofl::rofl::rofl: Vatta/tekerés csere garantált! :rofl::rofl::rofl: És készülj csitromsavval is, mert a tankból az illat “nehezen” távozik! :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

észre vettem én még magamon is éreztem 3 nap után az illatokat​:joy::grinning:az orromba volt de nagyon.:grinning::sweat_smile:

3 kedvelés

Bele vagdosod :eyes:…aztán várod a hatását, és pislogsz mint pocok a lisztben! :rofl: :joy:

2 kedvelés