Írd le 1 kedvenc aromád!

Kíváncsi vagyok kinek mi a dobogós liquidje! de csak 1-et írjatok! tudom! nehéz lesz! (írd meg azt is honnan szerzed be és hogy hogy kevered).

1 kedvelés

Jó neked. :slight_smile:

Félreolvastam a kérdést :rofl: A válasz kb ugyanaz…ha használok aromát néha akkor az a Decadent vapours Hill Town. Az eliquidonlineshop-ból beszerezhető és a jelzett % alatti arányban keverem…gyakorlatilag feltöltöm alaplével a tankot és egy csepp megy bele. A Mexican cartel lime+kaktusz még néha labdába rúgott, de már az is kuka :smiley:

Madártej - Aldi

2 kedvelés

Nem olvastad félre, adtál 1 helyes választ! :slight_smile:

Hogy mi?? ez vicc?? fényképet mutassál róla mert nem hiszem el! :rofl:

Áhhh…megettem szilveszterkor.

Amúgy legyen az Azhad’s Elixir Signature1000 - Vape42

(Azt tudod, hogy ez kb. olyan kérdés, mint a “kedvenc kajád” vagy a “legszebb nő”?)

Igen, és kösz a választ! Annak nem látom most értelmét hogy többet felsoroljatok, ez egy célzott kérdés, és nehéz is mert csak 1-et lehet. Egyébként eléggé meg vannak szorítva a nav által, sok aroma végleg vagy hosszú ideig eltűnik, az aromaparadise meg végleg lehúzta a rolót.

Számomra nem nehéz :slight_smile:
Most már tanulva a múltkoriból 1 éves
raktárkészletet görgetek magam előtt.
Ahogy nyitom a 200ml liquidet, már is keverem a következőt :slight_smile:
Ennek minden körülmények között kell lenni egy tankba!

És ez nem más mint a:
https://vape42.hu/termek/dod_obsidian_30ml.html

Tisztelettel

6 kedvelés

Ismerem, te milyen kazánnal használod? Egyébként eszméletlen mennyi mennyi rossz íz van, nekem is van már sok ami példának egy tasakba figyel, a jók meg külön, amit használok meg itt az asztalon.

1 kedvelés

Nekem csak Kayfun RTAim vannak.
De fokozatos az átmenet RBAkba (boro).

Tisztelettel

1 kedvelés

Tudom mondtad csak egyet, de ebből a desszert dohány kategóriából ezt azért írom le mert tudom másoknak van ami elsődleges.
Egy másikban kazánban “vetésforgóként” kb. 30ml enként váltva :
A fenti shopból : EjM Southern Smoke (ami most megint nincs :frowning: )
https://www.tisvapo.it/prodotto/the-crown-vapehouse/

Tisztelettel

5 kedvelés

Ez milyen kérdés már, a legszebb nő Angela Ponce :wink:

Nehogy összekapjatok, kinek mi! :laughing:

Nem nehéz: M-Type. Jelenleg Vape42, és 5-7%.

4 kedvelés

Milyen kazánnal?

Bármilyen mtl-lel. :slight_smile:
Eddig javarészt Kayfun lite, jelenleg leginkább Dvarw.

3 kedvelés

Azért is nehéz ezt megválaszolni, mert - nem tudom Ti hogy vagytok vele - nálam pl egy aroma hiába húdeszuperfincsisohanemkellmás, azért huzamosabb használat után unalmassá válik, vagy épp ízvakság jöhet.
Pl VampireVape Charger-ből elszívtam viszonylag rövid idő alatt 200 ml-t (14%, 70/30), a legutóbb bekevertből (június 3) azóta csak egyszer öntöttem a tankba. Nem kívánkozik. Így már ezt nem nevezném kedvencnek.

Jelenleg az előszeretettel fogyasztott amiből lassan elfogy a második 120 ml-s flakon a Squid Juice Cross (14%, 60/40). De kitudja arra is mikor unok rá.

Főként gyümis hűsítős vonalon mozgok, amiből azért van választék dögivel.

Szerk: a beszerzési hely lemaradt, theliquidcity és juicyvapour.

4 kedvelés

Vagy csak annyit jelent , hogy még nem találtad meg az igazit :slight_smile:
Nézd meg pl. @Imike2506 ő csak 90%ban RY69-et használ.

Én meg valahol a 2 között vagyok, mert pl. PODba csak a Ragnarok
(kivéve ha nem próbálok valami ízt direkt abba egy másik ugyanolyan PODba)
Egy kazánba ugye Obsi, egy másikba a többi desszertdohányos, és még egybe
pedig az összes többi (inkább desszert) 30mlenként váltva, de csak olyanok amik átmentek a
Dripper teszten.Így van változatosság is, viszont megvan az állandóság is.
Azt én jelen pillanatban nehez tudnám elképzelni, hogy legyen olyan nap hogy az
Obsiba és a Ragnaba ne szívjak bele ha csak egy slukkot is.

Tisztelettel

2 kedvelés

Vagy csak nem találtam meg, igen :slight_smile:

Nem degradálásként, eszembe se jutna ilyesmi, de dohányos vonalon azért könnyebb leragadni egy íznél, nem?

Én nem próbáltam még dohányosokat, mivel pont azért váltottam vape-re, hogy ne a dohányt érezzem :sweat_smile: nyilván a füst és a gőz ég és föld, de egy ilyen ellenérzet van bennem.

Szerk: Ragnarok nekem is tervben van, csak amikor rendeltem sosem volt Green verzió

2 kedvelés