Közvélemény kutatás

Még nem, de ezt biztosan kifogom​:blush:
Különben édes vagy inkább semleges, mint a woods?

3 kedvelés

Inkább kevésbé édes. Legalább is desszert dohány létére, nem is kokszoló fajta, inkább kellemes lágy dohánynak titulálnám, de a vanilia és karamell miatt nem olyan ütős dohány, így én is el tudom szívni, mert a klasszik dohányokat nem szeretem.

Szóval inkább egy lágy, enyhe dohány.

4 kedvelés

Köszi szépen, ez jó pont! Most a sima aromákat akarom kiprobalni főleg, de ez is benne lesz, mert ennek nem kell szerintem 1 hónap érlelés :blush:

2 kedvelés

Ah 2-3 napot írnak neki de azért egy hétig nyugodtan érleled :slight_smile:

Én inkább 2 hét+ -t mondanék, de nem hiba az 1 hónap sem.

4 kedvelés

persze természetes :slight_smile: de ha mtl ezeik longfil be bele lehet nyalni egy hét után szerintem :slight_smile: akkor már nagyából tudod mire számíthatsz ( bár szerintem ez aroma függő)

3 kedvelés

2 hét kellett neki, a woods-nak, hogy összeerjen minden

Ezzel maximálisan egyetértek. Nem hozza ugyanazt, mint az analóg, mert nincs meg az a szünetjellege. Meló közben (itthon) én is gőzpárában állok egész nap, aztán csodálkozom, hogyha felhúznak, szart nem ér az, hogy szívom tovább.
(De ha be kell mennem melóhelyre, abszolút kitakarítja a fejem egy-másfél óránként 5-10 perc cigiszünet. Nem a nikotin, vagy az ízek miatt elsődlegesen, hanem mert szünetet tartok a bullshiteryben.)

Have a break, have a kitkat, vagy mi. :smiley:

5 kedvelés