Kox vagy valami más?

Igen, hasonlót én is tapasztaltam sajnos. :confused:

3 kedvelés

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

Nekem gond nelkul megy.

Szia Gábor igen már nálam is megy!
Szerintem már javították a gondot.
Amit köszönünk @Donat és @Vaperina_Kinga nak!

Ufc 205 Thank You GIF by UFC

5 kedvelés

Szia, köszi a videót. De azért nézd csak. Én ezt tegnap előtt fényképeztem. Videót akartam én is, de balfax voltam, így lett ez a kép. Zeus a már említett A1 Sea Wolf 32G+0,3x0,8 flat alien clapton. A karika a műanyag alatt a mágnes.

Lehet a huzal lesz a ludas.
Probaltad más tankban ezel a huzalal? Ha úgy is ez a jelenség akkor 100%.
Lathatad nálam nem mozdultak a kokszok az edény alján pedig jó erős neodimium mágnest használtam.
Direkt azért hogy ha van valamilyen fémes az edényben azt tuti össze kapja.

1 kedvelés

Ez a darálék most zeusból jött le. Amivel indítottam a bejegyzést az egy hellvape destiny-ből. A kettőben a huzal ugyanaz.

Akkor a huzal lesz.!
Más típusú huzalnál nem figyeltél meg ilyen jellegű dolgot?

Még csak ezt vizsgálgattam. De lehet hogy a leégetésnél van a probléma. Én nem úgy égetem le, ahogy a videóban látható. Kiveszem a vattát és narancssárga izzásig hevítem a coilt. Ezek az anyagok nem hőállók, ezért végülis természetes, hogy revésednek, ami a hőtágulás miatt leválik. Legközelebb megpróbálom úgy, hogy nem melegítem izzásig.

A vízbemerítés közben is izzítasz még egy ideig? Én sosem tisztítom így mert olcsó a huzal amiből a coil-t tekerem…cserélem mindig. De kipróbálnám kiváncsiságból :grin:

1 kedvelés

Igen izzítom. :+1:
Úgy kezdem az izzítást egyből vízben.
Pont a revésedes elkerülése miatt.
Ha szárazon izzítasz pláne ha egyből vörös izzásig le ég minden szennyeződés az 100% de a huzal vagy huzalok szerkezetének nem használ. Észre vehető az ohm / íz változás egy ilyen művelet után.
A száraz izzás miatt alakulhat ki a revésedés is a huzalok külső hélyán ami hűtésnél le válik.
Amúgy én sem spórolok se a huzalal sem a vattával.
Ez egy teszt volt! A fel merült robléma miatt készítettem a videót.

5 kedvelés

Nem vízben már nem izzítom, csak még izzik amikor bemerítem.

Ja bocs…nem is tőlem kérdezted… :slight_smile: na mindegy már, én nem izzítom vízben.

Ez egy régebbi cikk. Nem tudom hogy azóta történt- e kisérleti érdembeli változás.

1 kedvelés

További nagyon érdekes cikk és ide vágó. Érdemes végig olvasni.

Érdekesnek érdekes, de azért nem biztos, hogy jó gondolat egy 2016.10.04.-ei cikkre hivatkozni, vagy bízni benne. A technika rohamléptékben terjed a vapeben is, és akárhonnan számolom, ettől az írástól már lassan hét évre vagyunk…

4 kedvelés

Nekem csak annyi jutott eszembe, hogy a büdösbagónál nem érdekelt minket, mennyi kátrányt, stb. szipákolunk… :thinking:

2 kedvelés

Szia, ha már rászántad az időt, hogy foglalkozz vele, akkor a következő takarításnál megcsinálom úgyis hogy nem izzítom fel szárazon, hanem csak a vízben. Megnézzük mi lesz abból. Még bőven van ebből a huzalból…köszi a cikket,szerintem érdekes.