Kox vagy valami más?

Szét fogom szedni a zeust is, abban is ugyanez van és leégetem majd azt is. Igaz, itthon nincs mágnesem,de megnézem majd. Semmi rossz íze nincs amúgy, amiről a kép készült annak sem volt. Az egy hellvape destiny tank és maxra ki van nyitva a levegője. 0,45 ohmos coil van benne és 40-42W-on van hajtva.Szóval…passz.

1 kedvelés

Hülyeség félre téve. Elképzelhető hogy gyártási hibás a huzal amiből készült a tekerés.
Hegesztő a szakmám és nagyon sok selejtes anyagal találkozom nap mint nap.
Fel vannak retegeződve és ez mind a nem megfelelő ötvözések vagy a gyártási sorrendben való kihagyás és a versenyképes gyártási idő le rövidítésenek a következménye is lehet.
Próbálj más fajta anyagal/gyártóval egy új tekerést.
Ha ott is fen áll ez a jelenség akkor :thinking: el gondolkodhatunk.( What the fuck)
Én SS, ni80 khantalt használtam de ilyet soha nem tapasztaltam.
Geekvape, vandy, xfkm, ud egyiknél sem.
A poros koszos munka barátja pedig a műanyag zacsi! (SIMÍTÓZÁRAS Tasak) :rofl:És így tiszta marad a cuccos.

1 kedvelés

Szia!
Ezt találtam:
https://www.acerinox.com/en/productos/stainless-steel-grade/EN-1.4841---AISI-314-00001/

Vagy esetleg a balibabán :slightly_smiling_face:

Ebből szerintem egy 10-20 tekerés kijön, 21 nem biztos :rofl:

https://www.google.hu/search?q=EN+1.4841+0.4mm+wire&tbm=isch&ved=2ahUKEwjSmN_DwpH5AhXshP0HHTGqBgoQ2-cCegQIABAA&oq=EN+1.4841+0.4mm+wire&gs_lcp=CgNpbWcQDFCEElj_kwFglaYBaABwAHgAgAGJAYgB9wGSAQMwLjKYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ8ABAQ&sclient=img&ei=JTrdYpLyAuyJ9u8PsdSaUA&bih=899&biw=1903&hl=hu#imgrc=L4mqCdr6g6Xd3M

Küld el ide lenyujtjuk
12 es átmérő ről


1.0 ra

3 kedvelés

:slightly_smiling_face:

Gálik Tamás üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. júl. 24., Vas 14:58):

Szia, az SS-nél biztosan nem is fogsz ilyet tapasztalni gyenge mágnessel, mert nem mágneses csak a ferrites, az is csak részlegesen. Gyanítom, hogy a nikkel ötvözetnél is hasonló lehet a helyzet. Lehet h gyártási hibás és selejt, csakhogy nem csak én veszek iylen huzalt, hanem sokan ezt-ezeket használjuk. Az lenne a jó, ha többen is megpróbálnák ugyanezt egy mágnessel, amikor leégetik a coilt. Akkor jobban kiderülne, hogy csak nekem szedte össze a coil a szálló fémport, vagy ténylegesen előforduló dologról van szó. Mert azért valljuk be, ha ez így van ahogy nálam előjött,akkor azért ebben van kockázat hosszútávon. Köszi a választ és ne felejtsük el, egy mérés nem mérés, két méeés fél mérés, három mérés egy mérés. Vagyis az ismétlés vezet a tudáshoz. :slight_smile:
PS: sztem már az is beszédes lehet, ha a leégetett koksz elkezd leülni a víz aljára. Ha lebeg, akkor kár is elővenni a mágnest.

2 kedvelés

Ez okés,rendelnék is belőle, csak ha 5 dkg-mal számolunk/fő, akkor kellene 2 millió ember akivel elosztanánk. Na jó,csak 1 925 689,mert darabolásnál lenne egy kis veszteség :smiley:

2 kedvelés

Igen, pár embernek elég lenne :rofl: a roll
Kiporciózva

:sweat_smile: szívna mindenki

1 kedvelés

Stim tudom hogy mi magnesezhető de a revésedes előfordulhat és így le válhatnak részecskék.
Ám ez akkora mértékű hogy ezt a huzalokon simán észre lehet venni. A szálló fémpor az meg finomabb szemcse szerkezetű. Maró tárcsával csiszolok ilyen szilánkokat de azok le is ülnek a légkörből villám gyorsan pont a méretük és a súlyuk miatt, max ha huzat van az felkavarja.
De igazat mondasz próbáljuk ki ezt a szitut minél többen.
UD 30ga kanthal van itthon tekertem is a berserkerbe! És mehet a valatás!
Menyi időt volt kB használva a tekerésed?
1-2nap és beszámolok róla. Hogy én mit pecázok ki a koxból.

1 kedvelés

2 hetes lehetett,de ezt csak melóban használom. Úgyhogy inkább azt mondom 2500-3000 slukk single. Jó lenne ha sokan ránéznének. Neked külön köszi,ha rászánod az időt. Igazából nem nagy dolog egy kis mágnest alátenni…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ezért vagyunk hogy segítsünk egymásnak.
Neked köszönjük hogy felhivtad a figyelmünk ilyen típusú problémára. Én különösen a vasiparos melóm miatt,bár nekem mindig instant a cuccos (be van zacsizva) csak szünetekben veszem ki belőle.
De sose tudni mi okozhatja az ördög meg nem alszik!

1 kedvelés

Igazából még nem tartom problémának. Lehet egyedi dolog is…de figyelni fogom az biztos.

2 kedvelés

ez csak a chemtrail-ból lehulló anyag ami szíváskor bejut a tankba és a vatta felfogja :wink:

2 kedvelés

Na akkor kérem tisztelettel elkészültem!
Anyi változó van hogy a bersit hagytam és inkább a zeust piszkáltam és egy régi melósra dobtam rá. Találtam előre tekert damon killer tiger coilt ami khantalt.
Gondoltam hogy a felhasználás is hasonlitson szóval dl. Csak a nagy levegő nyilasok végett.
3as mag 0,56ohm 38w. Muji vatta. Félig nyitott levegő.

Most pár napig ő lesz a harcos-ohm! :joy:

8 kedvelés

Sziasztok! Kicsit csúsztam a beszámolóval nézetek el sok a munka. :joy:( Sok pénz szép ruha! (új mod) :joy:)
Na de csapjunk bele készítettem egy kis videót hogy mi is a tény állás nálam. (nem röhög!)
@sv650tk nálam semmi fémes dolog nem volt az edényben. Peddig egy erős mágnest dobtam alá.

5 kedvelés

Én nem nyerem hangszórót. :frowning_face:

Nem tudom mi lehet a problem!
De remélem be segítenek @Vaperina_Kinga és @Donat a dolgok javitásában.
Amit előre is köszönök nekik!

1 kedvelés

Nálam pedig vagy nem töltenek be vagy élvezhetetlenül szaggatva játssza le az összes varerinán lévő videót…már jóideje

2 kedvelés

Már intézzük. Köszönöm, hogy szóltatok. :hugs:

4 kedvelés