Tekerés, Vattázás problémák

Sziasztok, böngészem a topikokat már egy ideje és próbálom a tanácsaitok alapján csinálni a dolgokat, de teljesen tanácstalan vagyok szóval gondoltam teszek egy próbát.
Ez most egy kayfun lite plus, de dvarw mtl fl-lel ugyanez a helyzet, Cloud9 vattát használok, próbálkoztam már cotton bacon prime-mal és egy-két tank elszívása után így néz ki a helyzet.

tegnap ránéztem fél tank után is így nézett ki

Próbálkoztam mindennel kevés vatta, sok vatta, húztam mindenhogyan. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy mi lehet a probléma. Egy barátom mutatta szétszedve a tankját, 2 napos vatta úgy nézett ki nála, mint nálam 2 slukk után. Igaz az övé DL tank, talán a levegőzés miatt kevésbé ég, nem tudom.
Ami még szöget ütött a fejembe, hogy olvastam egy-két helyen, hogy ha túl alacsony teljesítményen használom akkor karamellizálódik a folyadék és az is ráéghet. Ezeket most 14 watt környékén szívtam 0.7-es ellenállás mellett, illetve főként al carlo aromákat használok. alma-dohány, sós karamella-dohány amiből mindig van. Bármi ötlet, tipp tanács esetleg? előre is köszönöm szépen a segítségeteket

2 kedvelés

Nincs nagyon mit mondani, édes desszert dohány, ez egy ilyen biznisz. Váltsál márkát, levest, próbálj ki többet is. Lehet túl sok bennük a cukor azért kokszolnak ennyire. Ha meg az íz neked még jó, akkor meg kit érdekel hogy néz ki? :grin: Ha el tudosz szívni 3-4 tankot így, akkor ez kábé reális lesz. A barátod is azt szívja, amit te? Mert ha nem, akkor kábé értelmetlen a hasonlítás…

4 kedvelés

Szia!
Én első körben a bekevert liquid + magasabb PG arány kombinációjára tippelnék. Sajnos leves és leves között hatalmas különbségek vannak koksz ügyileg, ráadásul úgy tudom, hogy minél magasabb a PG arány annál jobban kokszol a bekevert finomság.

3 kedvelés

Milyen levegőbetétet használsz ahoz a kerítésdróthoz ? Próbáld szálhuzallal,csak egy jótanács :blush:
Az Al-Carlo az finom,de kokszol ahogy előttem írták a srácok​:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

valami gyümölcsös cuccost, sokkal édesebbnek éreztem, mint az enyémet. Hát főként azért is kérdeztem mert, nem tudom mennyire egészséges ilyen mennyiségű korom mellett szívni, ebből nem szívok bele minden szart a tüdőmbe?

Igazából én nem ragaszkodnék ezekhez az aromákhoz, azért használom ezeket mert a gyümölcsös nekem ilyen vizipipa feeling és nyúlok az analóg cigihez ugyanúgy, ezek a semmilyen dohányos dolgok legalább becsapják az agyamat és elfogadja mint “rendes cigi”.

Ha tudnátok ajánlani valamit amitől nem lesz ilyen és nem ilyen cukros szar és nem is tripla bogyó alma-szőlő istentudja milyen túltolt kombó, azért is nagyon hálás lennék.

3 kedvelés

50-50 alaplé, 50-50es a nikotin booster is és szerintem az aroma is

3 kedvelés

az MTL Pro upgrade pint használom közepesen levegősre állítva.

4 kedvelés

Hogy micsodát ? :thinking:
Én kérem elnézésedet a tudatlanságomért :blush:mégegyszer micsoda?
Jah​:rofl:értem már :rofl:magyar vagyok bocs :grin:

3 kedvelés

Próbálj más aromát szálhuzallal.(saját tapasztalat és véleményem,de ki hogy )
Ha dohányost szeretnél valamivel bolondítva :Journey nem full dohány,de finom és kedvező az ára és nem kokszol mint a cukros dohányimitációk :stuck_out_tongue_winking_eye:


4-5 nap desert ship napi 10 ml kb

4 kedvelés

Hát akkor ez a titok, ő egy alig kokszoló gyümit szív, te meg egy kokszgyárat. :grin:

Journey grampa cream nekem az egyik alap aromám, dohány, karamell, vanillia.

Érdemes lehet még Zolika tanácsát is megfogadni és egy 28ga-s szálhuzallal kipróbálni ezt az aromát, hátha a kisebb felület nem annyira kokszolja, esetleg kipróbálni széthúzva is, nem microcoilba.

5 kedvelés

Ez csalás, nekem a friss tekerés se néz így ki. :rofl:

2 kedvelés

Ha te is jd -szívnál :stuck_out_tongue_winking_eye:lehetne ilyen is :grin:

5 kedvelés

A képen nem látható semmi probléma! Ez ilyen, evvel jár​:yum:

Elrettentésül

Don Cristo, ma reggeli tekerés. Ezzel nem nagyon tudsz mit kezdeni, csak ha lötyit váltasz. Melós tankba én se ezt használom.

5 kedvelés

Azhadot,Dont csak itthon :rofl:melóba nincs idő nálunk tekergetni​:grin: nem bízom én sem a véletlenre :grin:

4 kedvelés

És ugyanaz a tank, ugyanolyan tekerés 4 hetesen, csak gyümissel

Ok,már ez se szép, de picit tovább húzta…

6 kedvelés

Ez az Al Carlo miatt van.Én szeretem,de kokszol.Előttem már írták a Journey dohányos aromáit,azok nem nagyon kokszolnak.Még javasolnám a TNT műdohányos aromáit is.Azok se nagyon gyilkolják a tekerést.Ha meg dohánykivonat,akkor az Angolo della Guancia Hybrid sorozatát.

6 kedvelés